آخرین وضعیت لیست بازیکنان پرسپولیس/ لیست پر و تلاش برای جذب مهاجم

پرسپولیس در شرایط به دنبال جذب یک بازیکن جدید در پست مهاجم نوک است که لیست بزرگسال این تیم پر بوده و جذب بازیکن جدید تنها با کنار گذاشتن یکی از نفرات بزرگسال فعلی ممکن خواهد بود....

لیست بزرگسال پرسپولیس جای خالی برای جذب مهاجم جدید ندارد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس امروز موفق شد قرارداد بشار رسن هافبک عراقی خود را تمدید کند تا یک گام دیگر در راستای بستن پرونده نقل و انتقالات تابستانی خود برداشته باشد. در حال حاضر پرسپولیس تنها به دنبال جذب یک مهاجم نوک خواهد بود و احتمال جذب چند بازیکن رده سنی نیز همچنان وجود دارد. لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس در حال حاضر پر شده و جذب بازیکن بزرگسال تنها با مازاد اعلام کردن حداقل یک بازیکن بزرگسال فعلی دیگر ممکن خواهد بود.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به اسامی بازیکنان فعلی پرسپولیس به تفکیک سهمیه‌های سنی؛

سهمیه بزرگسال؛ در انتظار خروجی بعدی
علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، شجاع خلیل‌زاده، جلال حسینی، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، مهدی شریفی، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، محمد انصاری، مهدی شیری، محسن ربیع‌خواه، بوژیدار رادوشوویچ، علی علیپور، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری 18 بازیکن بزرگسال فعلی پرسپولیس هستند. سروش رفیعی و شایان مصلح نیز دو بازیکن بزرگسال سرخ‌ها هستند که از سوی کادر فنی این تیم مازاد اعلام شده‌اند و مدیران پرسپولیس در تلاش برای فسخ قرارداد این دو بازیکن هستند. سرخ‌ها این روزها به دنبال جذب یک مهاجم جدید هستند و این به معنای نیاز به یک سهمیه خالی بزرگسال است و قابل انتظار است که سومین بازیکن مازاد بزرگسال پرسپولیس نیز به زودی معرفی شود.

سهیمه زیر 25؛ ظرفیت تکمیل است
با تمدید قرارداد بشار رسن، بازگشت قرضی محمد نادری و تداوم حضور آدم همتی سهمیه زیر 25 سال پرسپولیس تکمیل است و کالدرون از امتیاز ویژه این سهمیه در طول فصل بهره خواهد برد. پرسپولیس فصل گذشته نیز از این سهمیه سه گانه به طور کامل استفاده کرد و حال نیز سرخ‌ها حداقل دو بازیکن در حد ترکیب اصلی در این سهمیه سنی در اختیار دارند.

سهمیه زیر 23 سال؛ خریدهای جدید در راه است
ابوالفضل درویشوند، محمدامین اسدی، سعید حسین‌پور و محمداحسان حسینی 4 بازیکن زیر 23 سال پرسپولیس هستند که از تیم سال گذشته در جمع سرخ‌ها باقی مانده‌اند و مهدی عبدی، امیر روستایی و امیرحسین بیات خریدهای جدید پرسپولیس در این بخش هستند. دو سهمیه خالی در این بخش در اختیار پرسپولیس قرار دارد و به نظر می‌رسد حداقل یک بازیکن در این بخش به طور قطعی از جمع شاگردان کالدرون جدا شود. پیش از این برانکو درخواست جدایی قرضی 3 بازیکن در این سهمیه سنی را داده بود و باید دید آیا بازیکنی به طور قرضی در این بخش از پرسپولیس جدا خواهد شد یا خیر.

سهمیه تیم‌های پایه؛ دست باز و لیست خالی
سعید کریمی، محمد حسینی و احمدرضا احمدوند 3 بازیکن زیر 21 سال فعلی پرسپولیس هستند که کریمی از تیم فصل قبل در جمع سرخ‌ها باقی مانده، حسینی از آکادمی به تیم اصلی راه یافته و احمدوند خرید پر سر و صدا و جنجالی این روزهای سرخ‌ها محسوب می‌شود. طبق قوانین سازمان لیگ هر تیم لیگ برتری مجاز به ثبت حداکثر 15 بازیکن در هر کدام از رده‌های سنی زیر 21 سال و زیر 19 سال است و بر همین اساس پرسپولیس مجاز به ثبت 12 بازیکن دیگر در رده سنی زیر 21 سال و 15 بازیکن دیگر در رده سنی زیر 19 سال خواهد بود. با توجه به دو سهمیه‌ای که سازمان لیگ روی نیمکت در جریان بازی‌های داخلی به بازیکنان این رده سنی اختصاص داده به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها در این بخش نیز اقدام به جذب بازیکنان جدید کنند و یا برای برخی بازیکنان آکادمی خود کارت بازی لیگ برتری دریافت کنند.

اخبار مرتبط:
خط به خط با پرسپولیس/ ترافیک سنگین در دفاع، به دنبال کیفیت در حمله

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات لیست بازیکنان پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال