آخرین وضعیت محل اقامت و زمان تمرین تیم ملی در بحرین

رئیس دپارتمان تیم‌های ملی ایران گزارشی از آخرین وضعیت محل اقامت و زمان آغاز تمرینات ملی‌پوشان در منامه داد....

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم ملی فوتبال ایران عصر روز دوشنبه از کیش به منامه بحرین سفر کرد تا خود را آماده شروع رقابت‌های انتخابی جام جهانی در منامه کند که هتل محل اقامت ملی پوشان و استقرار آنها به همراه سه تیم دیگر(عراق، هنگ‌کنگ و کامبوج) در یک هتل حاشیه‌ساز شده است.

مهدی خراطی، رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال ایران در گفت‌وگویی با اشاره به حضورشان در منامه اظهار کرد: خدا را شکر تمام اعضای تیم ملی با سلامتی کامل به منامه رسیده‌اند و در اتاق‌های خود قرنطینه شده‌اند تا جواب آزمایش‌های کرونا بیاید.

او درباره زمان ارائه جواب تست کرونای اعضای تیم ملی ابراز کرد: به ما گفته‌اند حداقل ۶ الی ۷ ساعت طول می‌کشد تا این اتفاق بیفتد، اما بنابر قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا تا زمان آمدن جواب آزمایش کرونا همه باید در اتاق‌های خود قرنطینه باشند.

رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال ایران اضافه کرد: اگر جواب آزمایش اعضای تیم ملی منفی شود، نخستین جلسه تمرینی در بحرین از ساعت ۱۹ روز سه‌شنبه(به وقت محلی) برگزار خواهد شد.

خراطی در خصوص مسافت محل اقامت تیم ملی ایران تا مکان تمرینی بازیکنان عنوان کرد: طبق گفته عوامل برگزاری بازی‌ها، از هتل رادیسون بلو تا زمین تمرینی النجمه حدود ۲۵ دقیقه راه است.

او یادآور شد: هتل رادیسون بلو کیفیت خوبی دارد و چهار تیم ایران، عراق، کامبوج و هنگ‌کنگ در اینجا هستند و فقط تیم ملی بحرین در این هتل نیست.

رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال ایران ادامه داد: خدا را شکر اردوی تیم ملی خوب است و همه آماده و سرحال هستند ان‌شاالله یک اتفاق و شادی خوب برای مردم ایران رقم می‌خورد.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مصدومیتی در بین بازیکنان وجود دارد، عنوان کرد: خدا را شکر تمام بازیکنان شرایط خوبی دارند، همه چیز بر وفق مراد است و ان‌شاالله فردا نخستین جلسه تمرینی در بحرین برگزار می‌شود.

تگ ها


تیم ملی ایران تمرینات تیم ملی ایران