آخرین وضعیت مصدومان استقلال از زبان پزشک باشگاه

دکتر ستوده پزشک باشگاه استقلال تهران، آخرین وضعیت مصدومان این تیم را شرح داد....

دکتر ستوده پزشک باشگاه استقلال تهران، آخرین وضعیت مصدومان این تیم را شرح داد.

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه استقلال تهران، دکتر کاوه ستوده درباره وضعیت فرشید باقری گفت: ایشان بعد از مصدومیتش تحت درمان قرار گرفت و بعد از انجام جلسات فیزیوتراپی، توسط چند فوق تخصص مچ مورد معاینه قرار گرفت. بعد از معاینات نظر برخی از متخصصان جراحی و برخی دیگر معتقد بودند که ایشان اگر با فیزیوتراپی و آب درماني و تمرينات تقويتي و تعادلي بدون مشكل قابل توجه، توانستند به كار خود ادامه دادند جراحي نياز نيست. از طرفي ديگر در صورت جراحی بازتوانی ایشان طولانی می‌شود و فصل را از دست خواهند داد و در نتيجه با توصیه فوق تخصص مچ، بنا بر این شد که یکبار دیگر به فرشید باقری فرصت داده شود. لذا نامبرده فردا در تمرین استقلال حاضر می‌شود و تست‌های فانکشنال (عملکردی) از او گرفته می شود و اگر مشکلی نباشد، به تمرینات گروهی اضافه می‌شود تا به تیم کمک کند.

او درباره وضعیت دیاباته هم گفت: ایشان با هماهنگی کادرفنی مثل سایر بازیکنان به مرخصی رفته و يكشنبه خود را به کادرفنی معرفی می‌کند. دیاباته هم بعد از تست‌های مربوطه و در صورت عدم مشکل در این تست‌ها به تمرینات اضافه می‌شود تا برای مصاف با سایپا آماده شود.

پزشک تیم استقلال در پایان و درباره وضعیت محسن کریمی گفت: محسن کریمی در حال گذراندن جلسات فیزیوتراپی است تا ورم زانویش کم شود و آماده عمل جراحی جهت پارگی رباط صلیبیش شود.

بیشتر بخوانید:

کادر پزشکی: باقری مصدوم شود، ارتباطی به ما ندارد!

تگ ها


دکتر ستوده کاوه ستوده وضعیت مصدومان استقلال مصدومان استقلال مصدومیت دیاباته وضعیت دیاباته مصدومیت فرشید باقری فرشید باقری محسن کریمی Cheick Diabate فوتبال