آخرین وضعیت مصدومان استقلال برای دیدار با ذوب آهن

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر میهمان ذوب آهن است و سرمربی این تیم امیدوار است حداکثر نفراتش را برای این دیدار در اختیار داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، از هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال استقلال در اصفهان به مصاف ذوب آهن می‌رود و این دیدار از آن جهت برای آبی پوشان حساس است که در صورت پیروزی می‌توانند صدرنشینی خود را در این هفته حفظ کنند.

محمود فکری در حالی تیمش را در هفته‌های گذشته آماده بازی با رقبا می‌کرد که تعدادی از بازیکنانش را به دلایل مختلف از جمله مصدومیت در اختیار نداشت. در حالی که دو روز به این دیدار مهم آبی‌ها در هفته هفتم باقی مانده است، فکری به استفاده حداکثری از داشته‌هایش برای این دیدار امیدوار است.

وریا غفوری، شیخ دیاباته، مسعود ریگی و سیاوش یزدانی مصدومان هفته‌های اخیر تیم استقلال هستند که همگی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت می‌توانند در صورت نیاز در اصفهان به میدان بروند. فرشید اسماعیلی هم دیگر بازیکنی بود که بنا به دلایل انضباطی در اختیار فکری قرار نداشت که ممکن است تکلیف وی نیز تا پیش از بازی با ذوب آهن مشخص شده و این بازیکن هم به جمع آبی پوشان اضافه شود.

بیشتر بخوانید:

معادلات پیچیده در بالای جدول/ ۸ تیم در کورس بالای جدول

فردا مدیرعامل استقلال معرفی می شود

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان فوتبال ایران استقلال ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال