آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس/ بازگشت سیدجلال به تمرینات گروهی

تیم فوتبال پرسپولیس در حال حاضر مصدومان زیادی دارد که به نظر می‌رسد برخی از آنها برای شروع لیگ برتر نوزدهم از بند مصدومیت رها شده و به جمع شاگردان کالدرون بازمی‌گردند...

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با رهایی از بند مصدومیت در تمرینات گروهی سرخپوشان حاضر می‌شود.
به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس تهران درحالی پس از بازگشت از اردوی ترکیه، تمرینات خود را در تهران برگزار می‌کند که آماده شروع مسابقات فصل جدید فوتبال ایران است تا بتواند بازهم با هدایت گابریل کالدرون به قهرمانی در لیگ برتر برسد.
پرسپولیسی‌ها این روز‌ها مصدومانی دارد که از بین آن‌ها می‌توان به کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی اشاره کرد. کامیابی نیا این روز‌ها زیر نظر مربی تیم سرخپوش تمرینات اختصاصی انجام می‌دهد تا به شرایط بازی برسد و به نظر می‌رسد با شروع لیگ نوزدهم او می‌تواند در پرسپولیس حضور داشته باشد.
کامیابی نیا به دلیل مصدومیت به ۲ دیدار تدارکاتی آینده پرسپولیس نخواهد رسید.
سیامک نعمتی هم که در اردوی ترکیه دچار شکستگی بینی شد، این روز‌ها پس از عمل جراحی در استراحت به سر می‌برد تا ۱۲ - ۱۳ روز دیگر به شرایط مناسبی می‌رسد. او با ماسک در تمرینات و مسابقات تدارکاتی شرکت می‌کند تا وضعیت او بهتر شود.
سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران هم که در اردوی ترکیه دچار مصدومیت شده بود، بهبود پیدا کرده و در تمرینات گروهی حاضر می‌شود. بازیکن با تجربه سرخ‌ها برای شروع فصل جدید مشکلی نخواهد داشت و با صلاحدید کالدرون در لیگ برتر بازی می‌کند.
خبر دیگر اینکه پرسپولیسی‌ها که در اردوی ترکیه بازی تدارکاتی انجام نداده بودند، درصدد هستند تا به جز رقابت‌های جام شهدا (سایپا تهران - نیروی زمینی تهران) به مصاف نفت مسجد سلیمان و پیکان بروند. تقابل شاگردان گابریل کالدرون و مهدی تارتار، پنج شنبه برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

جلسه بیرانوند با مدیرعامل پرسپولیس/ شماره یک سرخپوشان جدا می‌شود؟

تگ ها


پرسپولیس سید جلال حسینی تمرین پرسپولیس مصدومان پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال