آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس برای بازی با نساجی

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت شانس کمی برای حضور در ترکیب تیمش مقابل نساجی مازندران دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کمال کامیابی نیا که در جریان بازی دوستانه روز گذشته پرسپولیس با ویستا توربین دچار مصدومیت شد MRI گرفت تا مشخص شود دچار کشیدگی همسترینگ پا شده است.

بنابراین هافبک دفاعی پرسپولیس که در بازی قبلی این تیم مقابل شهرخودرو مشهد نیز نیمکت نشین بود به دلیل آسیب دیدگی نمی‌تواند در دیدار مقابل نساجی مازندران نیز در ترکیب قرار بگیرد.

علیرضا حقیقت پزشک پرسپولیس قصد دارد امروز هم معاینه‌ای از مصدومیت کامیابی نیا داشته باشد تا او را برای فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا آماده کند.

وی در این باره گفت: وضعیت کمال خوب است؛ هرچند که او MRI داده ولی هنوز جواب این عکسبرداری به دستمان نرسیده است. از آنجایی که تمرین امروز هم تعطیل اعلام شده به همین دلیل فردا می‌توانیم در خصوص این بازیکن نظر قطعی را بدهیم. همسترینگ پشت ران کامیابی‌نیا دچار کشیدگی شده و پس از پاسخ ام آر آی می‌توانیم نظر دقیق را درباره وضعیت این بازیکن اعلام کنیم.

حقیقت در خصوص مصدومیت وحید امیری هم اظهار داشت: روز گذشته و در جریان بازی، زانوی یکی از بازیکنان ویستا توربین به سینه امیری برخورد کرد اما مشکل خاصی ندارد و او می‌تواند پرسپولیس را در بازی آینده همراهی کند.

تیم فوتبال پرسپولیس یکشنبه هفته آینده میهمان نساجی قائمشهر است. همچنین این تیم پس از این دیدار در ۲۲ آذرماه به مصاف ذوب آهن می‌رود و سپس راهی قطر می‌شود تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را مقابل نماینده شرق این قاره برگزار کند.

بیشتر بخوانید:

۸۱مین کلین‌شیت آقای شماره ۸۱ پرسپولیس در لیگ برتر

وضعیت مصدومیت بشار و کمال امروز مشخص می‌شود

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس مصدومیت فوتبال ایران کمال کامیابی نیا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال