آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال از زبان معاون باشگاه

معاون باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات در این تیم صحبت‌هایی را مطرح کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ایلنا، هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال در خصوص آخرین شرایط نقل و انتقالات این تیم صحبت هایی را مطرح کرد. وی معتقد است باشگاه استقلال تمام تلاشش را می‌کند تا تیم به بهترین نحو ممکن برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.

مشکل پرداختی بازیکنان حل شد؟

تمام تلاشمان را کردیم تا پایان نیم فصل اول پرداختی را به 50 درصد برسانیم فقط چند تا از بازیکنان که روی هم هفت هشت نفر می‌شوند از فصل گذشته کمی از مطالباتشان مانده است که تلاش می‌کنیم آن را نیز تسویه کنیم.

قرارداد معاونت پزشکی نیز هنوز امضا نشده است؟

دکتر نوروزی نزدیک به 25 سال است که در باشگاه استقلال حضور دارد و قدیمی‌ترین عضو این باشگاه است قرارداد وی تنظیم شده است و منتظر بازگشت فتحی از دوبی هستیم تا آن را امضا کنیم به هر حال در حال حاضر فتحی باید قراردادها را امضا کند.

وضعیت ایبینی به کجا رسید؟

این بازیکن امروز وارد ایران خواهد شد و قرار است در تست های پزشکی شرکت کند و در صورت تایید به خدمت استقلال درآید. یک بازیکن مراکشی نیز مدنظر ماست که به دنبال انجام کارهای اخذ ویزای این بازیکن هستیم تا پس از برطرف شدن وی در تهران حاضر شود.

برای بازی مقابل فولاد بلیت تهیه کرده‌اید؟

ما همه کارهای مربوط به این بازی را انجام داده‌ایم حتی هتل بازی را هم رزرو کرده‌ایم اما منتظریم تا سازمان لیگ در خصوص انجام یا لغو این بازی تصمیم‌گیری کند با توجه به اینکه ما باید سه روز بعد از این بازی در پلی آف آسیا یک بازی حساس را برگزار کنیم امیدوارم سازمان لیگ شرایط ما را درک کند.

سعید آقایی بازیکن سپاهان در فهرست خرید شما قرار دارد؟

تاکنون دو جلسه از کمیته نقل و انتقالات باشگاه تشکیل شده اما نامی از این بازیکن مطرح نشده از چهارشنبه گذشته هم جلسه‌ای برگزار نکردیم البته تا جایی که من می‌دانم نامه‌ای هم از باشگاه برای سپاهان ارسال نشده است.

وضعیت میلیچ به کجا رسید؟

این بازیکن فعلا ترسیده است و  به ایران نمی‌آید در حال مذاکره با وی هستیم تا هر چه زودتر در تمرینات حضور یابد او پولش را هم گرفته و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

باشگاه نفت آبادان نامه شما را برای عقیل کعبی پاسخ داد؟

ما برای این بازیکن هم به باشگاه نفت نامه زدیم اما هنوز هیچ پاسخی  بابت این بازیکن دریافت نکرده‌ایم.

تکلیف سرپرست تیم به کجا رسید؟

قرار است سرپرست مدیرعاملی از باشگاه استقلال امروز یا فردا تکلیف سرپرست را نیز مشخص کند.

 

بیشتر بخوانید:

موسوی: پاتوسی افت کرده است؛ خوب شد به استقلال نیامد

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال معاون استقلال هادی مباشری اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات زمستانی استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال