آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال؛ بلاتکلیف ها منتظر استراماچونی

گرچه استقلال زودتر از همیشه تمریناتش را استارت زد، اما در حال حاضر یکی از بلاتکلیف‌ترین تیم‌های تاریخ این باشگاه قرار است راهی مسابقات لیگ‌برتر شود و تعداد زیادی از بازیکنان اصلی این تیم هنوز وضعیتشان مشخص نشده است....

در حالی که نه بازیکن از استقلال جدا شده اند برخی نفرات دیگر هم در آستانه جدایی هستند و خریدهای باشگاه نصف جداشده های قطعی بوده اما برخی بازیکنان جدید هم  قبل از اردوی ترکیه جذب خواهند شد و یا برخی نفرات تمدید خواهند کرد.
به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه استقلال در تلاش است که استراماچونی را از اخراج روح‌الله باقری، رضا کریمی و سهرابیان که به دلیل درگیری در تمرین در اختیار باشگاه گذاشته شده اند جلوگیری کند. 
مدیریت باشگاه توانسته‌اند سرمربی را راضی کنند تا محسن کریمی در اردوی ترکیه حضور یافته و فرصت دیگری برای جلب نظر استرا به او داده شود. 
از این نفرات جدایی  روح الله باقری تا حدودی حتمی است چرا که  مدیر برنامه هایش گفته با با برخی  تیم ها مذاکره داشته ایم و تا فردا همه چیز مشخص می شود. 
گفته می‌شود استراماچونی هنوز درباره جذب رضاوند و رضا اسدی برخلاف اصرار باشگاه چراغ سبز نشان نداده است و تمایلی به جذب آنها ندارد.
جذب دیاباته اما به شرط تست پزشکی  قطعی است و احتمالا درزی گلر دوم آبی ها باشد و ماندن  پاتوسی و علی کریمی در ابهام است و همچنین احتمال جدایی شان وجود دارد اما چشمی به احتمال فراوان قبل از اردوی ترکیه تمدید می کند.

بیشتر بخوانید:

جلسه مهم استراماچونی و فتحی برگزار شد؛ تلاش برای عدم اخراج یک بازیکن

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال