آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ سیاه و سفید

پرسپولیس که این روزها درگیر انتخاب مربی جدید خود است وضعیت کاملا مبهمی در بازار نقل و انتقالات تابستانی دارد....

سایت مدال/_لیست بزرگسالان پرسپولیس پر است اما طبیعی است که باید به جای بودیمیر مهاجم خارجی جذب شود و این تیم در رده سنی زیر 23 سال که می‌توان نه بازیکن به خدمت گرفت فقط پنج بازیکن دارد که سه نفر آنها مدنظر برانکو نبودند و اگر او ماندنی می‌شد به طور قرضی به سایر تیم‌ها منتقل می‌شدند.

_در  لیست رده سنی زیر 21 سال نیز پرسپولیس فقط کریمی و طاهرخانی را دارد در حالی که می توان نام 30 بازیکن امید و جوانان را وارد لیست کرده و کارت بازی گرفت. همچنین سه بازیکن از آکادمی در این بخش این روزها در تمرینات حضور دارند. به طور کلی در حالی که استقلال، سپاهان و حتی تراکتور جوانان مستعد و با آتیه خوبی را در این سال‌ها جذب و حتی ترانسفر کرده‌اند باشگاه پرسپولیس جز محرمی، کریمی و همتی بازیکن جوان  دیگری را به خدمت نگرفته هر چند که محرمی قبل از حضور در پرسپولیس سابقه سه فصل بازی فیکس در لیگ برتر را داشت. به طور کلی لیست پرسپولیس در رده سنی زیر 23 و 21 سال خالی است و بازیکنی هم جذب نشده است. 

_در پرسپولیس هنوز تکلیف علیپور و بیرانوند به طور قطعی مشخص نشده هر چند که باشگاه قویا مخالفت خود با جدایی بیرانوند را اعلام کرده و این بازیکن هم ظاهرا پیشنهاد هفتصد هزار یورویی که بتواند بند آزادسازی قرارداد را فعال کند ندارد.

_از سوی دیگر لیست رده سنی 25 سال پرسپولیس هم فقط نادری، رسن و همتی را دارد و این در حالی است که هنوز قرارداد رسن تمدید نشده و مشخص نیست باشگاه تمایل به تمدید با او دارد یا نه. نادری هم نیاز به اخذ رضایت نامه دارد و تلاش برای اخذ رضایت‌نامه قرضی برای یک فصل دیگر در حال انجام است. 

_بعد از منتفی شدن جذب طارمی، احتمال به خدمت گرفتن کنعانی‌زادگان زیاد است و احتمال بازگشت رامین رضاییان به رغم اینکه در هفته گذشته کمی جدی‌تر شده بود خبر تازه‌ای به گوش نمی‌رسد چرا که تمرکز باشگاه روی حل و فصل مسائل قراردادی سرخ‌ها و به ویژه جذب مربی جدید خارجی بوده ضمن اینکه رضاییان پیشنهادات خارجی دارد و فعلا احتمال بازگشت او زیاد نیست. احتمال اینکه بازیکن سپیدرود جذب شود وجود دارد و قطعا باشگاه مهاجم داخلی و خارجی جدب خواهد کرد و در این میان همه چیز بستگی به این دارد که علیپور ترانسفر شود یا خیر. یک مقام باشگاه هم امروز اخبار منتشره درباره توافق برای جذب گری هوپر مهاجم انگلیسی را تایید نکرد و گفت: فعلا خبری در این باره نیست.

اخبار مرتبط:
اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جدایی علیپور و بیرانوند
زنگ خطر آزاد شدن ستاره‌ها بیخ گوش پرسپولیس
کالدرون با هفتصد هزار دلار در پرسپولیس؟

تگ ها


نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس حسین قدوسی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال