آخرین وضعیت نماینده هندبال ایران در آسیا

مدیرعامل تیم هندبال نیروی زمینی می‌گوید سه بازیکن کمکی دیگر به این تیم اضافه می‌شوند تا در بازی های آسیایی بهتر از چیزی که تصور می کردند نتیجه بگیرند....

به گزارش ورزش سه، در حالیکه تیم هندبال نیروی زمینی کازرون خود را آماده حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا می کند با مدیرعامل این تیم برای دقایقی به صحبت نشستیم.

یعقوب پیری درباره وضعیت فعلی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی گفت: خدا را شکر با توجه به انتظاراتی که داشتیم خوب پیش رفتیم، در حال حاضر در اردوی دوم تیم هستیم پس از این، اردو سوم برپا می شود در پایان آن نیز راهی رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا می شویم. در حال حاضر همه چیز خوب است.

او درباره وضعیت بازیکنان تیمش برای حضور در  بازیهای آسیایی گفت: بازیکنان تیم ما همگی در وضعیتی ایده آل به سر می برند، بازیکنان بسیار خوب تیم به علاوه کادر فنی کاربلد باعث می شود تا کادر مدیریتی با خیال راحت تری تمرکز خود را روی حل مشکلات تیم کند.

پیری در این باره ادامه داد: خوشبختانه برنامه ریزی های لازم انجام شده تا بتوانیم در نهایت نماینده خوبی برای ایران در بازی های آسیایی باشیم. علاوه بر بازیکنانی که تیم حضور داشتند، اقدام به جذب سه بازیکن خواهیم کرد تا در جام باشگاهها یار کمکی تیم باشند.

او درباره وضعیت آماده سازی تیم ادامه داد: بعد از پایان اردوی اول، الان در اردوی دوم به سر میبریم، انشالله به زودی وارد اردوی سوم می شویم تا در نهایت تیم عازم محل برگزاری بازی ها شود.

مدیرعامل نیروی زمینی درباره شرایط این تیم در میان تیم های دیگر گفت: وقتی تیم نیروی زمینی کازرون سهمیه حضور در بازی های آسیایی را به دست آورد خیلی ها تصور می کردند که تیم به بازی آسیایی می رود تا برای سایر تیم ها زنگ تفریح باشد اما شکر خدا، روند رو به رشد تیم و شرایطی که الان در آن حضور دارد باعث شد که حالا بگویم که ما به جام باشگاه های آسیا می رویم تا رقبای مان را غافلگیر کنیم.

تگ ها


هندبال