آخرین وضعیت پرونده های خارجی باشگاه تراکتور

به منظور تعیین آخرین وضعیت بدهی های خارجی و داخلی باشگاه تراکتورسازی تبریز روز گذشته (یک شنبه) جلسه ای با حضور دبیرکل فدراسیون، مسوولان کمیته های تعیین وضعیت بازیکنان، امور بین الملل و نمایندگان باشگاه برگزار شد ......

به منظور تعیین آخرین وضعیت بدهی های خارجی و داخلی باشگاه تراکتورسازی تبریز روز گذشته (یک شنبه) جلسه ای با حضور دبیرکل فدراسیون، مسوولان کمیته های تعیین وضعیت بازیکنان، امور بین الملل و نمایندگان باشگاه برگزار شد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این نشست با توجه به نزدیک شدن آخرین مهلت اعلام وضعیت بدهی های نمایندگان فوتبال  ایران در رقابت های آسیایی انجام شد. نمایندگان باشگاه تراکتورسازی تبریز آخرین مدارک و مستندات خود پیرامون شرایط پرداخت بدهی های خارجی را در این نشست ارائه کردند. طبق اعلام باشگاه، از بین ۱۰ پرونده بدهی خارجی که از سال های گذشته باقی مانده بوده، وضعیت ۹ پرونده به شکل کامل مشخص شده است. تنها پرونده باز موجود این باشگاه، پرداخت مطالبات مربوط به یک بازیکن است که اقدامات لازم در این خصوص انجام خواهد شد. هم چنین این باشگاه در حال دفاع در دو پرونده دیگر در دادگاه عالی ورزش است  که هنوز حکم نهایی در خصوص این پرونده ها صادر نشده و مشکلی از این ناحیه باشگاه را تهدید نمی کند.

فدراسیون فوتبال ضمن ابراز رضایت از پیگیری های امور مربوط به پرونده ها توسط مسوولان باشگاه تراکتورسازی، این روند را در بین باشگاه های مرتبط کشور بسیار مطلوب ارزیابی کرد و بر ادامه اقدامات لازم از طریق مبادی بین المللی به باشگاه تراکتورسازی تاکید شد.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال