آخرین وضعیت گزینه های استقلال/ جپاروف و نورافکن زیر ذره بین مدال

دو بازیکن پیشین استقلال در آستانه حضور دوباره در این تیم قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار مدال، به نظر می رسد که بحث بازگشت ......

دو بازیکن پیشین استقلال در آستانه حضور دوباره در این تیم قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار مدال، به نظر می رسد که بحث بازگشت  ...

دو بازیکن پیشین استقلال در آستانه حضور دوباره در این تیم قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار مدال، به نظر می رسد که بحث بازگشت سرور جپاروف و امید نروافکن به استقلال بسیار جدی است و به زودی باز هم شاهد حضور این دو بازیکن با پیراهن استقلال در لیگ برتر خواهیم بود. نورافکن در ابتدای فصل به امید پیشرفت لژیونر شد اما با وجود توانایی هایی که داشت نتوانست در لیگ بلژیک و تیم شارلوا آنگونه که باید خودش را پیدا کند و از این رو قصد بازگشت به استقلال را دارد.
بحث جپاروف اما مسئله ای متفاوت است؛ سرور جپاروف ازبک به دلیل اینکه در ابتدای فصل از نظر مسائل مالی با تیم استقلال و مسئولین وقت این تیم به توافق نرسید ترجیح داد قراردادش را تمدید نکرده و از جمع آبی ها جدا شود.
گچه دلیل جدایی دو بازیکن استقلال از این تیم دلایلی کاملا متفاوت بوده اما در حال حاضر هردو نفر با درخواست شفر در آستانه حضور دوباره در جمع آبی پوشان قرار دارند و از این رو نگاهی داشته ایم به آخرین وضعیت این دو بازیکن در تیم باشگاهی شان؛

جپاروف- فقط یک شرط برای آبی پوش شدن...
سرورس جپاروف برای حضور دوباره در استقلال خواهان دریافت مطالبات پیشین خود شده که مبلغ مذکور بالغ بر 90 هزار دلار است و در صورت پرداخت این مبلغ به احتمال زیاد دوباره جپاروف را در استقلال خواهیم دید.
این هافبک ازبک بعد ازجدایی از جمع آبی پوشان به تیم جتسو لیگ کشور قزاقستان رفت و در این تیم تنها 5 بار (290 دقیقه) به میدان رفت و یکبار هم گلزنی کرده است. این در حالی است که وی در مدت حضور در استقلال همواره یکی از مهره های اصلی این تیم در خط میانی بود و در نیم فصل اول هم غیبت جپاروف در کمربند میانی آبی ها حسابی حس می شد و همین مسئله باعث شد تا وینفرد شفر از مسئولان باشگاه تقاضا کند تا مقدمات بازگشت این هافبک ازبک را فراهم کنند.
تیمی که جپاروف در حال حاضر در آن عضویت دارد با با کسب 43 امتیاز از 33 بازی در رده ششم لیگ قزاقستان حضور دارد.

نورافکن-  همه راضی...
امیدنورافکن که برای لژیونر شدن و پیشرفت در اوج جوانی از استقلال جدا به شارلوا رفت به دلیل آنکه هم پستی های بسیار خوب در این داشت نتوانست آنگونه توقع می رفت ظاهر شود و با این وضعیت، طبیعتا ادامه حضورش در این تیم نیز بی ثمر خواهد بود. بنابراین هم نورافکن و هم استقلال راضی به انتقال و حضور دوباره او در این هستند و تنها مسئله در این میان رضایت تیم شارلوا است؛ باید دید مسئولان باشگاه استقلال برای جلب رضایت باشگاه بلژیکی چه تدابیری اندیشیده و باید چه مبلغی را پرداشخت کنند اما مشخص است که در شرایط کنونی باید منتظر حضور دوباره امید نورافکن در استقلال باشیم.
نورافکن بعد از حضور در لیگ بلژیک تنها در 2 بازی برای شارلوا به میدان رفته و در هردو بازی هم به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده و مدت زمان حضور او در ترکیب تیم بلژیکی به 37 دقیقه رسیده است. وی در لیگ حدود 4 ماه است که برای شارلوا هیچ بازی انجام نداده اما آخرین حضور این بازیکن در ترکیب شارلوا به دیدار این تیم در جام حذفی بازمی گردد؛ یعنی 3 ماه قبل.
تیم شارلوا که علی قلی زاده را نیز در اختیار دارد اکنون با گذشت 20 بازی و کسب 30 امتیاز در جایگاه هشتم لیگ بلزیگ قرار دارد.