آخرین وضعیت گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس

مدیران باشگاه پرسپولیس امشب بار دیگر آخرین مذاکرات را جمع بندی خواهند کرد ....

به گزارش خبرنگار مدال، ایرج عرب ظهر امروز وارد باشگاه شد. گفته می شود او در وزارت ورزش بوده و مذاکرات انجام شده و گزینه های موجود و نرخ های پیشنهادی را با وزارت ورزش هم در میان گذاشته است و بزودی از میان گزینه های مذاکره شده در استانبول و دیگر گزینه‌ها تصمیم می گیرد. 

نوری، کاررا، تاکیس در استانبول با مدیران باشگاه مذاکره کردند و  قرار شده از طریق ایمیل به آنها پاسخ نهایی داده شود.

 طبق اخبار دریافتی نوری توجه مدیران پرسپولیس را جلب نکرد و این بحث که منتفی شدن جذب او صرفا به خاطر مبلغ بالا بوده صحت ندارد بلکه باشگاه پرسپولیس از او که گزینه ای جدی بوده صرف نظر کرده هر چند که هنوز به طور حتمی او منتفی نشده است. 

 چاچیچ که به استانبول نرفت هم ممکن است با کاهش مبلغ پیشنهادی گزینه جدی شود. کاررا ظاهرا شانسی ندارد و درباره تاکیس هنوز باشگاه به جمع بندی نرسیده است. مدیران باشگاه پرسپولیس امشب درباره گزینه ها جمع بندی هایی خواهند داشت. امروز مدال فاش کرد که پراندلی هم گزینه شده و باشگاه منتظر پاسخ این مربی مشهور ایتالیایی است. نکته جالب اینکه می گویند تارتار هم به باشگاه معرفی شده است و امیدوار است که گزینه شود. عرب امروز اعلام کرد بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

بیشتر بخوانید:

چزاره پراندلی، جدیدترین گزینه هدایت پرسپولیس

 

تگ ها


انتخاب سرمربی پرسپولیس ایرج عرب الکس نوری ماسیمو کاررا لمونیس تاکیس گزینه های سرمربیگری پرسپولیس حسین قدوسی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال