آخرین وعده استقلال به شفر هم عملی نشد

مسئولان باشگاه استقلال همچنان نتوانسته‌اند مطالبات وینفرد شفر را پرداخت کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وینفرد شفر سرمربی آلمانی سابق استقلال که بابت مطالبات ۶۰۰ هزار دلاری اش از این تیم به فیفا شکایت کرده و توانست با دریافت حکم پنجره نقل و انتقال این باشگاه را ببندد، هنوز به پولش نرسیده است.


در این باره مسئولان استقلال چندین بار به شفر و دستیارانش وعده دادند که طلب آنها را به زودی پرداخت می‌کنند. در آخرین وعده ای که مدیران استقلال به این مربی دادند، قرار بود روز شنبه پول شفر به حسابش واریز شود اما این وعده نیز عملی نشد و مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار آبی ها است.


از طرف دیگر پنجره نقل و انتقال استقلال بسته است و تا زمانی که پول شفر پرداخت نشود، فیفا اجازه جذب بازیکن جدید را به آبی ها نمی‌دهد. از این رو سعادتمند و همکارانش بارها اعلام کردند که مشکلی در راستای پرداخت پول شفر وجود ندارد و به زودی این اتفاق می افتد اما در شرایطی که اکثر تیم های لیگ برتری کارشان را برای فصل جدید فوتبال آغاز کردند، مدیران استقلال هنوز نتوانستند حتی قرارداد بازیکنانی که جدیدا جذب کردند را به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقال به ثبت برسانند.


باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می‌دهد. به نظر می‌رسد جلسه امشب هیات مدیره استقلال می‌تواند گره بسیاری از موضوعات را باز کند.

بیشتر بخوانید:

شب سخت سعادتمند در جلسه هیات مدیره استقلال

استقلال و ضربه مهلک ترکیب هوادارپسند!

 

 

تگ ها


امارات استقلال تهران بنی یاس وینفرید شفر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال