آخری اخبار از هندبال قهرمانی آسیا – کره جنوبی

روز نخست مرحله دوم رقابتهای هندبال قهرمانی آسیا امروز پیگیری شد و عربستان و کره جنوبی از گروه یک و قطر و بحرین از گروه دوم در صدر قرار گرفتند ......

روز نخست مرحله دوم رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا امروز پیگیری شد و عربستان و کره جنوبی از گروه یک و قطر و بحرین از گروه دوم در صدر قرار گرفتند.
روز نخست مرحله دوم رقابت های هندبال قهرمانی آسیا امروز پیگیری شد. کره جنوبی و عمان که از دیگر همگروه‌های ایران در این دور از رقابت‌ها هستند در این روز به مصاف هم رفتند و در پایان کره جنوبی با نتیجه ۲۹ بر ۲۷ مقابل عمان به برتری رسید. در سایر دیدارهای این روز نیز عربستان، قطر، بحرین، ازبکستان و استرالیا به برتری رسیدند.
تیم ملی هندبال ایران که پیش از این در مرحله مقدماتی مقابل ازبکستان و ژاپن به برتری رسیده بود در مرحله دوم با عربستان، کره و عمان همگروه شد و در اولین دیدار خود در دور دوم مقابل عربستان نتیجه را واگذار کرد. تیم ملی هندبال ایران  باید فردا ساعت ۱۳:۳۰ به مصاف کره جنوبی برود. ملی پوشان هندبال ایران در صورت برد مقابل کره و عمان می توانند ضمن راه یابی به نیمه نهایی، مجوز ورود به رقابت های جهان آلمان را نیز کسب کنند.
* نتایج کامل روز نخست (دوم بهمن ماه) مرحله دوم رقابت های هندبال قهرمانی آسیا:
نیوزلند ۱۹ – ازبکستان ۳۳
ایران ۲۳ – عربستان ۲۶
بنگلادش ۲۲ – استرالیا ۳۵
قطر ۴۰ – ژاپن ۲۳
امارات ۲۲ – بحرین ۲۸
عمان ۲۷ – کره ۲۹
* برنامه دیدارهای روز دوم مرحله دوم رقابت های هندبال قهرمانی آسیا:
* سوم بهمن ماه/
هند – نیوزلند ۹:۳۰
عمان – عربستان ۹:۳۰
چین - بنگلادش ۱۱:۳۰
امارات – ژاپن ۱۱:۳۰
قطر – بحرین ۱۳:۳۰
ایران – کره ۱۳:۳۰
*گروه بندی تیم ها در مرحله دوم رقابت های هندبال قهرمانی آسیا:
*گروه یک:
۱-عربستان ۲ امتیاز
۲-  کره جنوبی ۲ امتیاز
۳-عمان صفر امتیاز
۴- ایران صفر امتیاز
*گروه ۲:
۱- قطر ۲ امتیاز
۲- بحرین ۲ امتیاز
۳-امارات صفر امتیاز
۴- ژاپن صفر امتیاز
*گروه ۳:
۱-ازبکستان ۲ امتیاز (یک بازی)
۲-هند صفر امتیاز (بدون بازی)
۳-نیوزلند صفر امتیاز (یک بازی)
*گروه ۴:
۱-استرالیا ۲ امتیاز (یک بازی)
۲-چین صفر امتیاز (بدون بازی)
۳-بنگلادش صفر امتیاز (یک بازی)
رقابت های هندبال قهرمانی آسیا از ۲۸ دی ماه به میزبانی کره جنوبی آغاز شد و تا هشتم بهمن ماه نیز ادامه دارد. هشت تیم برتر هر گروه در دور مقدماتی، در دور دوم این رقابت ها (مرحله اصلی) در دو گروه به مصاف هم می‌روند تا تکلیف تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی مشخص شود. همچنین سایر تیم‌های مرحله گروهی نیز در قالب دو گروه برای تعیین رده‌های ۹ تا ۱۴ پیکار خواهند داشت.

تگ ها


اخبار روز هندبال