آدریانو: ایکاردی قاتل دروازه هاست

آدریانو، مهاجم اسبق و کهنه کار تیم ملی برزیل در مصاحبه ای جدید به اظهار نظر پرداخت ......
آدریانو، مهاجم اسبق و کهنه کار تیم ملی برزیل در مصاحبه ای جدید به اظهار نظر پرداخت ...

آدریانو، مهاجم اسبق و کهنه کار تیم ملی برزیل در مصاحبه ای جدید به اظهار نظر پرداخت.

مهاجم شوتزن سابق تیم اینترمیلان در خصوص حضور کریستیانو رونالدو در سری آ می گوید: کریستیانو حالا در سری آ بازی می کند و بهتر است بگویم که او بهترین مهاجم سری آ است. ایکاردی را خیلی دوست دارم. او یک مهاجم واقعی و قاتل است. او بازیکن مورد علاقه من در اینتر است و از دیدنش لذت می برم. پسر دیگو سیموئنه. جووانی. را هم دوست دارم. فکر میکنم هیگواین در میلان در این فصل بدرخشد.

لیگ قهرمانان؟ بهترین خاطره من از لیگ قهرمانان هت ریکم برابر پورتو است. قبل از بازی رسانه های پرتغالی مرا خشمگین کردند. اما من با عزم و اراده یه میدان رفتم و توپ را به همراه خود به خانه بردم.

مورینیو؟ مورینیو در اینتر از همام ابتدا چیزهای زیادی برای ارائه داشت. مدیران هم تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام دادند. اما بالاتر از همه تیم او در مسیر درستی بود. او عجب تیمی داشت.

اسپالتی؟ اسپالتی را در رم دیدم. او مرد مناسبی برای رساندن اینتر به سطح واقعی خود است.

اینتر؟ در فصل جدید خوش شانس نبوده ام و تمام بازی های اینتر را تماشا نکرده ام اما این اواخر خوش شانس بودم که بازی اینتر را از نزدیک تماشا کردم ؛ اینتر در تمامی خطوط خوب است.

رویارویی اینتر و پارما؛ دو تیمی که در آن ها بازی کرده اید؟! من روابط صمیمانه ای با ساکی - پراندلی و مدیران باشگاه پارما داشتم. آنها مرا به بازی اینتر - پارما دعوت کردند. مردم شهر پارما ساده بودند و شیوه زندگی مناسبی داشتند. بزودی به سری آ بازمی گردند.