آدیداس، امباپه را به رئال مادرید نزدیک‌تر می‌کند

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: عقد قرارداد میان کایلیان امباپه و باشگاه رئال مادرید یکی از سوژه های داغ رسانه های اروپایی برای گمانه زنی از پایان فصل اخیر بوده است و هرچه می گذرد به نظر می رسد که دو طرف به یکدیگر نزدیک تر می شوند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: عقد قرارداد میان کایلیان امباپه و باشگاه رئال مادرید یکی از سوژه های داغ رسانه های اروپایی برای گمانه زنی از پایان فصل اخیر بوده است و هرچه می گذرد به نظر می رسد که دو طرف به یکدیگر نزدیک تر می شوند ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: عقد قرارداد میان کایلیان امباپه و باشگاه رئال مادرید یکی از سوژه های داغ رسانه های اروپایی برای گمانه زنی از پایان فصل اخیر بوده است و هرچه می گذرد به نظر می رسد که دو طرف به یکدیگر نزدیک تر می شوند.

اکنون دلیلی دیگر برای نزدیک شدن مهاجم 18 ساله قهرمان فرانسه به رئال مادرید شکل گرفته است که آن تصمیم امباپه برای پایان دادن به همکاری خود با اسپانسر آمریکایی اش شرکت نایکی و آغاز همکاری با رقیب اصلی این شرکت یعنی آدیداس است، شرکت آلمانی که اسپانسر و تأمین کننده پوشاک ورزشی باشگاه رئال مادرید است.

به نوشته نشریه دیلی میل انگلیس، امباپه که دو سه روز پیش هم خبری مبنی بر تمایل زین الدین زیدان، سرمربی کهکشانی ها با او منتشر شد، تنها شش ماه دیگر با نایکی قرارداد دارد و پس از آن با آدیداس قرارداد خواهد بست و به موجب آن سالانه پنج میلیون یورو از اسپانسر کهکشانی ها دریافت خواهد کرد.

در همین حال نشریه اکیپ فرانسه هم در گزارشی دیگر به احتمال پیوستن امباپه به رئال مادرید اشاره کرده و مدعی شده است که زین الدین زیدان و فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در مذاکراتی که با امباپه و پدر او داشته اند تلاش کرده اند به آنها اطمینان خاطر دهند که این بازیکن ملی پوش جزو بازیکنان اصلی کهکشانی ها خواهد بود و اینکه یکی از سه ضلع مثلث BBC (کریم بنزما، گرث بیل و کریستیانو رونالدو) از رئال مادرید جدا خواهد شد.