آدیداس باعث تمدید قرارداد سرمربی ایتالیا می‌شود؟

به نظر می‌رسد که قرارداد فدراسیون فوتبال ایتالیا با کمپانی آدیداس می‌تواند به آنها در راه تمدید قرارداد با روبرتو مانچینی کمک کند....

به گزارش "ورزش سه"، بر اساس گزارشی که سایت معتبر فوتی هدلاینز منتشر کرده، فدراسیون فوتبال ایتالیا به زودی با شرکت پوما قطع همکاری خواهد کرد و پس از آن کمپانی آدیداس وظیفه تامین البسه آتزوری را بر عهده خواهد داشت.

در همین ارتباط لاریپوببلیکا مدعی شده که قرارداد جدیدی که فدراسیون فوتبال ایتالیا با آدیداس امضا خواهد کرد می تواند به آنها در راه تمدید قرارداد با روبرتو مانچینی کمک ویژه‌ای کند. در واقع پولی که آنها از این همکاری به دست خواهند آورد، مبلغ قابل توجهی خواهد بود و به فدراسیون ایتالیا برای تامین خواسته های مالی مانچینی کمک می کند.

گفتنی است قرارداد فعلی ایتالیایی ها با پوما سالیانه ۱۸.۹ میلیون یورو ارزش دارد. در واقع گابریل گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا، قصد دارد قبل از آغاز رقابت‌های یورو توافق خود با روبرتو مانچینی برای تمدید قرارداد را قطعی کند.
ایتالیا به دنبال توافق با مانچینی تا سال ۲۰۲۶ یا حداقل ۲۰۲۴ است و به نظر می رسد که آنها کار دشواری پیش رو خواهد داشت چرا که این سرمربی اخیراً از علاقه خود برای هدایت یک تیم باشگاهی بعد از مسابقات یورو یا جام جهانی صحبت کرده بود.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی