آذرباد: در گل گهر برخی علیه من شیطنت کرده بودند

هافبک تکنیکی و موفق این فصل مس رفسنجان مدعی است که تلاش خواهند کرد با نارنجی‌پوشان به نتایج خوبی در پایان فصل دست یابند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، محسن آذرباد درباره بازی تدارکاتی تیمش مقابل نفت آبادان گفت: به خاطر اینکه نیم فصل است و باید در شرایط مسابقه قرار گیریم، یک بازی تدارکاتی خوب داشتیم و امیدوارم در بازی بعدی ما مقابل پدیده مشهد موفق شویم. 

ستاره این فصل مس رفسنجان درباره عملکردش در لیگ بیست و یکم گفت: این لطف خداست. امسال خیلی زحمت کشیدم و به خودم سختی دادم و امیدوارم این سختی ها که خارج از فوتبال و در کارهای تمرینی است بتوانم به بهترین شکل برای موفقیت تیم به کار بگیرم. 

آذرباد درباره عملکردش در گل گهر و مس رفسنجان که با صعود به همراه این دو تیم همراه بود و همچنین اینکه چرا اینقدر دیر به فوتبال معرفی شد گفت: سال های قبل که در لیگ یک بودم از تیم های لیگ برتری پیشنهاد داشتم اما شرایط نگران کننده ای برای سقوط داشتند که ترجیح دادم این ریسک را نداشته باشم و بتوانم جایی کار کنم که موفق باشد. گل گهر هم در آن فصلی که صعود کردیم برخی شیطنت کردند. هم مربی این تیم و چند نفر از عوامل این تیم شیطنت کردند که من نتوانم کار کنم اما خوشبختانه امسال با تیم خوب مس رفسنجان کار می کنم و انشاالله بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

تگ ها


محسن آذرباد مس رفسنجان