!آذرنوش: اقدام حاج‌صفی و شجاعی شوکه‌کننده بود

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران گفت: دو ملی پوش ایران می توانستند برای احترام به ملت شریف ایران و ورزشکارانی که تا آستانه مدال المپیک و جهانی قرار داشتند اما ترجیح دادند مقابل نماینده رژیم غاصب صهیونیستی قرار نگیرند، از حضور در این دیدار امتناع کنند ......

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران گفت: دو ملی پوش ایران می توانستند برای احترام به ملت شریف ایران و ورزشکارانی که تا آستانه مدال المپیک و جهانی قرار داشتند اما ترجیح دادند مقابل نماینده رژیم غاصب صهیونیستی قرار نگیرند، از حضور در این دیدار امتناع کنند.

به گزارش مدال به نقل از داود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضور دو ملی پوش ایرانی مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس اظهار داشت: اقدام دو ملی پوش ایران برای عدم رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس در دیدار رفت و عدم حضور در این کشور جای تقدیر و تشکر دارد اما حضور آن ها در دیدار برگشت اقدامی شوکه کننده بود.

وی افزود: اگر چه آن ها محدودیت هایی در رعایت قوانین بین المللی و قرارداد حرفه ای خود با باشگاه اروپایی داشتند و به نوعی این موضوع مانعی بر سر راه آن ها بود اما دو ملی پوش ایران می توانستند برای احترام به ملت شریف ایران و ورزشکارانی که تا آستانه مدال المپیک و جهانی قرار داشتند اما ترجیح دادند مقابل نماینده رژیم غاصب صهیونیستی قرار نگیرند، از حضور در این دیدار امتناع کنند.

آذرنوش ادامه داد: سازمان بسیج ورزشکاران این اقدام را محکوم می کند البته تصمیم گیرى در مورد این دو بازیکن ملى پوش را در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان آن هم منوط به بررسى تمام جوانب و شنیدن اظهارات این ملى پوشان می داند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم مردم فهیم کشورمان پس از شنیدن توضیحات و دلایل این دو ملی پوش کشورمان به آرامش خاطر خواهند رسید و راحت تر در این باره قضاوت خواهند کرد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال