آذرنیا: تراکتور به روز‌های اوج خود باز می‌گردد

سرپرست سابق تراکتور گفت: به عنوان کسی که با باشگاه آشنا هستم و در میان هواداران هستم مطمئنم که باشگاه تراکتور به روز‌های اوج خود بازخواهد گشت...

به گزارش مدال، حسن آذرنیا گفت: بر خلاف مربیان سابق تراکتور که خارجی بودند و نمی‌توانستند ارتباط کلامی خوبی با بازیکنان برقرار کنند، ساکت الهامی توانسته از نظر عاطفی و کلامی رابطه خوبی با بازیکنان داشته باشد.

وی در ادامه در خصوص عملکرد الهامی تصریح کرد: او تراکتور را مدعی قهرمانی کرده و در بازی بزرگی مثل شهرخودرو هم پیروز شده است. تراکتور نیم‌فصل دوم را با بازی با پرسپولیس آغاز می‌کند که بازی سختی است، اما تیمی که حریف قدرتمندی مثل شهرخودرو را برده، پرسپولیس را هم می‌تواند ببرد. تراکتور در شرایط خوبی است و تا پایان فصل جاری در کورس قهرمانی می‌ماند.

سرپرست سابق تیم فوتبال تراکتور پیرامون شرایط فعلی این تیم افزود: هواداران باید بدانند مسیر پیش‌روی تراکتور سخت است و از تیم حمایت کنند. من سه ماه کار الهامی را در ماشین سازی از نزدیک دیده‌ام و کار او را می‌شناسم، او سرمربی توانایی است و به همین دلیل می‌گویم تراکتور مدعی قهرمانی خواهد بود.

آذرنیا در پایان در مورد آینده تراکتور خاطرنشان کرد: به عنوان کسی که با باشگاه آشنا هستم و در میان هواداران هستم مطمئنم که باشگاه تراکتور به روز‌های اوج خود بازخواهد گشت.

بیشتر بخوانید:

بازهم احمدزاده و تراکتور به‌هم رسیدند

محمودزاده: استقلال، پرسپولیس و تراکتور اجازه ثبت قرارداد جدید ندارند!

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران تراکتور اخبار تراکتور حسن آذرنیا فوتبال