آذری: امیدوارم امسال از اول قدرتمند باشیم

سعید آذر ی می‌گوید از میان بازیکنانی که برای جذب آنها مذاکره داشته، ۲ بازیکن را به دو دلیل جذب نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در حاشیه اردوی این تیم در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال باشگاه بیان کرد: بعد از راهیابی به آسیا و کسب مقام سوم انگیزه زیادی در فولاد ایجاد شد تا تیم امسال را فارغ نام ها قدرتمند ببندیم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و بازیکنان مورد نظرمان را جذب کردیم و تمریناتمان را خیلی خوب استارت زدیم.


او ادامه داد: این چهارمین بخش تمرینات پیش فصل ما است. قبل از این یک اردو در اهواز داشتیم؛ و بعد دو اردو در تهران و کرج و فردا عازم تهران خواهیم شد تا یک مسابقه تدارکاتی با پارس جنوبی جم داشته باشیم و متعاقب آن تیم به اهواز برمی گردد و آخرین مرحله آماده سازی تیم در اهواز خواهد بود و یک مسابقه تدارکاتی با نفت مسجد سلیمان برگزار خواهیم کرد. 


آذری با ابراز امیدواری نسبت به شرایط تیمش در لیگ بیستم گفت: فکر می کنم شرایط ایده آلی داشته باشیم. تیمی که سال قبل با هم کار می کردند، تعداد زیادشان حفظ شدند. دو سه نفر جدا شدند که امیدوارم بازیکنان جانشین به خوبی جای آنها را پر کنند. امیدواریم امسال فولاد کار را از اول فصل با قدرت شروع کند.


آذری سپس در واکنش به این سوال که آیا همچنان خریدی خواهند داشت یا خیر، عنوان کرد: فکر می کنم پنجره نقل و انتقالاتی دیروز بسته شد ولی اگر آقای نکونام در بازی های تدارکاتی پیش رو احساس بکند که بازیکنی نیاز دارد، ما هنوز سه جای خالی داریم و توانایی لازم برای جذب بازیکنان مورد نیاز مربی را خواهیم داشت. اجازه بدهید این دو بازی انجام شودو بعد ببینیم چه می شود.

او در مورد برنامه های بازی های فولاد در پلی آف آسیا توضیح داد: یکی چهارم دی ماه خواهد بود و یکی هم هفده دی ماه خواهد بود. امیدوارم با آمادگی کامل وارد این بازی ها شویم. این بازی ها، مسابقات سختی است و امیدوارم بتوانیم این مرحله را پشت سر بگذاریم.


مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در مورد انتظاراتی که از تیم وجود دارد، اضافه کرد: انتظار همه جا هست. امسال فلسفه خاصی داریم و بچه ها هم صحبت کرده ایم و امیدواریم بتوانیم انتظارات هواداران را جلب کرده باشیم.


آذری سپس در پاسخ به این سوال که آیا موفق به جذب تمام بازیکنانی که نکونام درخواست داشته، شده یا خیر، بیان کرد: با دو بازیکن صحبت کردیم که نرخ های نجومی دادند. فولاد زیر بار چنین درخواست هایی نمی رود و بازیکنانی که جذب شدند به نظرم با انگیزه تر هستند. آنها این استراتژی را داشتند که اهواز دور است و اگر ورزشکاری که این ذهنیت را دارد، به اهواز نیاید بهتر است.

تگ ها


فولاد خوزستان سعید آذری