آذری: باید خانواده‌ام را به اهواز بیاورم یا...

مدیرعامل فولاد خوزستان بعد از یک فصل حضور در اهواز اکنون در حال تصمیم گیری برای آینده خود قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید آذری، مدیرعامل سابق ذوب آهن اصفهان که بعد از سال‌ها حضور در مدیریت این تیم اصفهانی، در این فصل راهی اهواز شد و توانست در هفته پایانی در کنار دیگر اعضای تیم جشن صعود به لیگ قهرمانان آسیا را برپا کند، اکنون در آستانه تصمیم بزرگی قرار دارد.

صحبت‌ها و پست‌های این مدیرعامل که پیش از این نیز بوی جدایی و پایان همکاری با فولاد خوزستان می‌داد اکنون با بروز مشکلات خانوادگی از یک سو و از سوی دیگر مذاکراتی که مدیران ارشد فولاد مبارکه سپاهان برای حضورش در این تیم داشته‌اند، باعث شده تا شایعات برای بازگشت به اصفهان از سوی داغ شود.

آذری چندی پیش با حمید رضا عظمیان، مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه و فرد اصلی تصمیم گیرنده در خصوص باشگاه سپاهان داشته و از این رو گفته می‌شود با توجه به علایق قلبی او برای حضور در زادگاهش و همچنین مشکلات خانوادگی و دوری آنها از اهواز طی یک سال اخیر باعث شده تا اکنون شایعات به سمتی پیش برود که باید در انتظار یک تغییر مدیریتی جالب توجه بود.

آذری که در ذوب آهن نیز توانسته از حیث مدیریتی، جایگاه مناسبی برای خود ترتیب دهد و کارهای زیرساختی قابل تاملی از او شکل گرفته، در فولاد نیز به بهترین شکل توانست از سرمایه موجود برای تحقق هدف این تیم و دستیابی به سهمیه آسیا سود ببرد و مدیران سپاهان و خصوصا فولاد مبارکه بدشان نمی‌آید از این سرمایه برای بازگشت تیم به دوران موفق گذشته سود ببرند.

سعید آذری در گفتگویی کوتاه با تایید خبر مربوط به مذاکره با مدیران ارشد سپاهان در اینباره اینطور توضیح می‌دهد: از حضور در این جا (فولاد خوزستان) کاملا رضایت دارم و یک سال آرام و موفق را داشتیم اما مشکل خانوادگی یکی از مسائلی است که احتمالا باعث حضورم در اصفهان شود. خانواده‌ام در اصفهان حضور دارند و اگر حتی راهی سپاهان هم نشوم، سال بعد در اصفهان و کنار خانواده‌ام خواهم بود.

بیشتر بخوانید:

مدیریت ورزش اصفهان «کوتوله‌»پرور است/دعوای ویلموتس را ادامه بدهیم

سعید آذری؛ مدیرعاملی که رویا را محقق کرد

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان سعید آذری فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال