آذری: برای فروش تبریزی اولویت ما استقلال است

سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در خصوص آخرین وضعیت مرتضی تبریزی و احتمال انتقال این بازیکن به باشگاه استقلال در گفتگو با رادیو ایران گفت: همان طور که قبلا گفتم باشگاه استقلال برای جذب مرتضی تبریزی درخواست رسمی داد و من هم گفتم در راستای منافع ب ......

سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در خصوص آخرین وضعیت مرتضی تبریزی و احتمال انتقال این بازیکن به باشگاه استقلال در گفتگو با رادیو ایران گفت:

همان طور که قبلا گفتم باشگاه استقلال برای جذب مرتضی تبریزی درخواست رسمی داد و من هم گفتم در راستای منافع باشگاه حتما به صورت رسمی پاسخ استقلالی ها را خواهیم داد.

از آن جایی که ما باید به منافع باشگاه خود نیز فکر کنیم مبلغی را جهت رضایت نامه این بازیکن تعیین کردیم  و اگر تا 3 روز آینده این مبلغ به حساب باشگاه واریز شود تبریزی به استقلال منتقل می شود.

اولولیت ما برای انتقال تبریزی استقلال است چرا که این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و ما می خواهیم با این انتقال به این تیم کمک کنیم و البته ما به فکر منافع باشگاه از نظر مالی نیز هستیم. اگر این مبلغ تا 3 روز آینده واریز نشود ما پیشنهادات خارجی تبریزی را بررسی می کنیم

در آخر برای باشگاه بزرگ استقلال و آقای شفر و هواداران فهیم این باشگاه آرزوی موفقیت می کنم.

لازم به ذکر است باشگاه ذوب آهن برای صدور رضایت نامه مرتضی تبریزی مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان درخواست کرده است.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال