آذری: برای فولاد برنامه ۳ ساله داریم/ به دنبال جذب هافبک نفوذی هستیم

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد برنامه این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، همکاری با جواد نکونام و بازیکن مدنظر برای پیوستن به جمع فولادی‌ها صحبت کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، سعید آذری درباره اظهاراتش مبنی بر برنامه باشگاه فولاد خوزستان برای قهرمانی آسیا اظهار داشت: باید برنامه‌ریزی میان‌مدت سه ساله برای این موضوع انجام شود. برخی‌ها تنها قسمتی از حرف ما را می‌شنوند. باید تیم‌مان را سال به سال ترمیم کنیم و ابتدا به پیش‌نیاز هدف‌مان یعنی صعود به لیگ قهرمانان آسیا برسیم.
« تیم فولاد هنوز کمی کار دارد و ما باید به نکونام کمک کنیم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: نباید فراموش کنیم مربیان جوان کشور مانند نکونام، سرمایه‌های ملی ما هستند. مطمئن باشید فولاد با این برنامه سه ساله این پتانسیل را دارد که خودش را جزو مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا مطرح کند.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درخصوص اتحاد هواداران فولاد مقابل سپاهان تصریح کرد: باید از تماشاگران و عوامل ورزشگاه تشکر کنم. جلسه‌ای با مدیر کانون هواداران و بوقچی‌ها داشتیم و درخصوص اتحاد هواداران صحبت کردیم. تماشاگران 90 دقیقه تیم را تشویق کردند و ما با این شیوه موفق می‌شویم. برخی‌ها هم نباید فشار جانبی علیه تیم ایجاد کنند و این اسلحه برای آنها کاربردی ندارد. من مدیری نیستم که از حقیقت فرار کنم و باید جواب مردم را بدهم. با کمک مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مردم، تیم خوبی می‌سازیم.
آذری در مورد اضافه شدن دو بازیکن خارجی به جمع شاگردان نکونام خاطرنشان کرد: مدافع وسط تیم ملی اردن به ما اضافه می‌شود. او امروز (شنبه) به تهران رسید و فردا تست‌های پزشکی خود را انجام می‌دهد. ما به دنبال هافبک نفوذی هم هستیم.
وی درخصوص جذب مهاجم کامرونی اظهار داشت: خانواده این بازیکن موافق حضور در ایران نبودند و او گفت به ایران نمی‌آیم. این مهاجم کامرونی از یونان پیشنهاد دارد و فکر می‌کنم به این کشور برود. اگر نکونام یک بازیکن دیگر به ما معرفی کند، به دنبال او خواهیم بود. بازیکنی که بتواند در فاز حمله و همچنین خط میانی به فولاد کمک کند. فکر می‌کنم این بازیکن هم تا اواخر هفته آینده به ما ملحق شود.

بیشتر بخوانید:

صحبت‌های مربیان پس از پایان دیدار سپاهان - فولاد

 

تگ ها


فولاد خوستان سعید آذری مدیر عامل فولادخوزستان لیگ برتر فوتبال ایران جواد نکونام لیگ قهرمانان آسیا فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال