آذری: برای مدیران استقلال کلاس آموزشی می‌گذارم!

واکنش تند باشگاه استقلال به صحبت‌های سعید آذری، سبب شد تا مدیرعامل فولاد اظهارات عجیبی علیه مسئولان این باشگاه مطرح کند....

به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه استقلال نسبت به صحبت های آذری در ارتباط با انتقال پاتوسی اطلاعیه تندی را منتشر کرد. اطلاعیه ای که سبب شد تا آذری نیز دست به کار شود و اظهارات عجیبی را علیه مدیران این باشگاه مطرح کند.

آذری در گفت و گو با برنامه وقت اضافه رادیو ایران اظهار کرد: بیانیه باشگاه استقلال برایم مهم نیست، اگر بخواهند می‌توانم برای آنها یک کلاس آموزشی پرداخت پول به خارجی‌ها بگذارم.
وی افزود: من هم اگر چنین بازیکنی (پاتوسی) را از دست داده بودم و 20 میلیون هوادار روی سرم هوار شده بود، چنین بیانیه‌ای می‌دادم. پول پاتوسی را بسیار راحت پرداخت کردم. کانال آن را هم نمی‌گویم تا آنها یاد بگیرند.
مدیرعامل سابق ذوب آهن در ارتباط با قرارداد بستن با بازیکن هپاتیتی که در بیانیه استقلال آمده است، نیز گفت: هپاتیت آنهایی دارند که دروغ می‌گویند. سعید آذری را از ذوب آهن کنار گذاشتند بلافاصله در فولاد مشغول شد. اگر شما را کنار بگذارند، در محله‌تان شما را می‌شناسند؟

وی در پایان تصریح کرد: در باشگاه استقلال غیر از منزوی و فتح‌الله‌زاده کسی را نمی‌شناسم. آقایان استقلال را محله برو و بیا کرده‌اند.

اخبار مرتبط:

حمله تند و بی‌ سابقه باشگاه استقلال به مدیرعامل فولاد

تگ ها


فوتبال ایران سعید آذری آذری فولاد فولادخوزستان مدیرعامل فولاد خوزستان سعید آذری استقلال استقلال فوتبال