آذری:بردن النصر یکی ازبزرگترین پیروزی‌ها مقابل تیم‌های عربستانی بود

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: برد مقابل النصر عربستان یکی از بزرگترین پیروزی‌های نمایندگان ایران مقابل تیم‌های عربستانی بود....

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: برد مقابل النصر عربستان یکی از بزرگترین پیروزی‌های نمایندگان ایران مقابل تیم‌های عربستانی بود.

به گزارش مدال،سعید آذری در خصوص پیروزی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل النصر عربستان در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این یکی از بزرگترین پیروزی‌های نمایندگان ایران مقابل تیم‌های عربستانی بود. حتی اگر قرار بود در عرصه بین‌المللی میلیارد‌ها هم هزینه کنیم نمی‌توانستیم چنین پیروزی ارزشمندی به دست بیاوریم.

وی افزود: به هر حال ما یک پیروزی فوق‌العاده برای کشورمان به دست آوردیم، ولی متاسفانه به این بازی زیاد پرداخته نشد. شاید اگر این پیروزی برای تیم‌های دیگری بود بازتاب بیشتری داشت و کلی فضای تبلیغاتی ایجاد می‌شد، ولی در مجموعه توجهی به این پیروزی بزرگ ذوب‌آهن نشد. ما با همه وجود برای سرافرازی نام ایران در این بازی جنگیدیم و مقابل حریفی به برتری رسیدیم که تمام سازوکار‌های تبلیغاتی خود را به کار گرفته بود تا ما را شکست دهد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: وقتی پای کشورمان وسط باشد حتی اشتباهات داوری هم نمی تواند جلوی ما را بگیرد ولی متاسفانه نه تنها برای ما کاری نشد بلکه سریع و ساده از کنار این پیروزی ارزشمند رد شدند. من انتظار ندارم همه این پیروزی را درک کنند اما در روز‌های پایانی سال پیروزی ارزشمندی به دست آوردیم و از این بابت خوشحالیم.