آذری: بیانیه ذوب آهن اهمیتی برایم ندارد

سعید آذری مدیرعامل فولاد درباره بیانیه باشگاه ذوب آهن واکنش نشان داد و آن را مسئله ای غیرمهم خواند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماجرای پرونده رضا شکاری، روبین کازان و ذوب آهن موجی از واکنش‌ها را به دنبال داشته و ساعتی پس از انتشار حکم نهایی دادگاه عالی ورزش در این خصوص، باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه‌ای کنایه آمیز، سعید آذری مدیرعامل سابق سبزها را مورد خطاب قرار داده و ادعا کرده که آذری اطلاعات نادرست در این باره در اختیار رسانه قرار داده و از عبارت «هیاهوی بسیار برای هیچ» در توصیف ماجرا استفاده کرده است.

در این خصوص با سعید آذری مدیرعامل کنونی فولاد تماس گرفتیم تا واکنش او درباره بیانیه ذوب آهن و کنایه به وی را جویا شویم که آذری در این باره گفت: «من مدیرعامل فولاد هستم و هیچ اظهار نظری درباره بیانیه باشگاه ذوب آهن انجام نخواهم داد چرا که تمرکزم روی فولاد است و تمام تلاشم را می‌کنم تا فولاد موفق شود.»

وی درباره ادعای ذوب آهن مبنی بر «شیطنت  اشخاصی معلوم الحال» نیز عنوان کرد: «من رزومه ام مشخص است و این ماجرا را به رسانه‌ها می‌سپارم. اعتقاد دارم که نتیجه این پرونده حاصل کارگروهی بوده و برای ذوب آهن هم آرزوی موفقیت دارم و آرزوی این که از این وضعیت خارج شوند و امیدوارم کارشناسان در این باره نظر بدهند.»

آذری در پایان همچنین گفت: «بیانیه ذوب آهن برایم اهمیتی ندارد. تنها چیزی که به عنوان کارمند ذوب آهن و کسی که آنجا زحمت کشیده، اهمیت دارد، موفقیت ذوب آهن است و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا فولاد فصل را به بهترین شکل سپری کند.»

تگ ها


سعید آذری فولاد خوزستان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال