آذری:تراکتور را هم دوست دارم ولی عاشق مجیدی ام!

رضا آذری بازیکن ماشین سازان می گوید از بچگی عاشق استقلال بوده و نمی تواند علاقه اش به این تیم را نشان ندهد....

به گزارش "ورزش سه"، رضا آذری بازیکن خوش تکنیک سبزقباها در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با شرایط تیمش ماشین سازی عنوان داشت: همه می دانیم‌ که ماشین سازی از اول فصل شرایط مناسبی نداشته است و به نظر خود من دلایل عدم نتیجه گیری تیم بیشتر بیرون زمین بوده تا داخل زمین که این مورد تاثیر زیادی روی روند تیم و کارایی بازیکنان دارد. بازی آخرمان با نفت مسجدسلیمان هم‌ واقعا پایاپای بود و داور در چند صحنه بی مهری کرد و برایمان پنالتی نگرفت.

وی در رابطه با شرایط خودش و مصدومیتی که دارد هم توضیح داد: بعد از هفته هفدهم و عمل سنگینی که داشتم به ماشین اضافه شدم و حس کردم که یک نیم فصل اگر از استقلال دور باشم بهتر است. اینجا هم شرایط خوب نبود و می دیدی یک هفته تمرین را تعطیل می کردند و می گفتند که تیم قرار است منحل شود. نزدیک بازی که می شد استارت می زدیم و این باعث می شود که فشار وارد شود. در یکی از بازی ها بازیکن مقابلم خیلی بد آمد روی زانوی چهارسرم که دوهفته نتوانستم کار کنم و در تهران آمدم پیش پزشک استقلال. به خاطر شرایط و نیاز تیم بازگشتم و چهارسرم تقریبا ۱۷ سانتی متر پارگی آورده است و باید فیزیوتراپی را شروع کنم و سعی می کنم ۷-۶ بازی آخر خودم را برسانم.

آذری در رابطه با اینکه گفته می شود زیاد مصدوم می شود نیز گفت: من تا به حال مصدومیتی جز ناحیه زانو نداشته ام. یک بار در جریان بازی با هوادار بر اثر برخورد با بازیکن حریف مصدوم شدم و این دیگر تقصیر من نیست و بر اثر برخورد و بدشانسی بوده؛ درضمن من ۱۱ ماه بعد از عملم برگشتم و الان هم خودم را بیشتر برای فصل بعد آماده می کنم حالا یا در استقلال یا تیمی دیگر.گلایه ای هم سر بازی کردنم از استقلال دارم. زمان شفر من شرایطم بسیار خوب بود و خوب هم بازی می کردم و انتظار داشتم به من بیشتر فرصت دهد و خودش هم دوست داشت این کار را بکند ولی اسمم خط می خورد! همچنین من پیشنهادهای خوبی نیم فصل داشتم که باتوجه به این که استقلال رضایت نامه مرا فقط به صورت قرضی صادر می کرد، منتفی شدند.

وی در رابطه با اینکه آیا ماشین می تواند در لیگ برتر بماند نیز اذعان داشت: انسان با امید زنده است. مدیریت جدید آمده و امیدوارم موفق باشد. هم چنین آقای اکبرپور یک انسان بسیار پاک و صاف و صادقی است و هر چه از سجایای اخلاقی ایشان بگویم کم است و امیدوارم موفق شوند. در دربی تبریز هم هردو تیم به برد نیاز دارند و امیدوارم تیم‌ما برنده باشد. هم چنین آرزو میکنم هردو تیم مخصوصا تراکتور که باعث افتخار ما آذربایجانی هاست سال بعد با برنامه ریزی صحیح دوباره بدرخشد.

بازیکن جوان سبزپوشان در رابطه با مشکلات مالی این تیم نیز افزود: وضعیت آن قدر خراب است که نمی توانید فکرش را هم بکنید و شاید از تیم های لیگ دویی هم بدتر باشد.

آذری در پایان در رابطه با اینکه آیا ابراز علاقه هایش به استقلال در فضای مجازی باعث واکنش منفی فوتبال دوستان تبریزی شده یا خیر نیز گفت: واقعیت من از بچگی عاشق فرهاد مجیدی بوده ام و استقلال را هم دوست دارم. الان که آقای مجیدی سرمربی استقلال است بیشتر نسبت به بازی ها حرص می خورم که خدایی نکرده نتیجه نگیرد. و البته من بازیکن قرضی استقلالم و به این تیم دو ماه دیگر برخواهم گشت و دو سال هم قرارداد دارم. باید بگویم تراکتور را هم دوست دارم چرا که همزبانان من تعصب این تیم را می کشند و این تیم واقعیت نماینده تمام ما آذربایجانی هاست ولی من از ده سالگی در استقلال بوده ام. خانوادتا استقلالی هستیم و برادر هفت ساله ای دارم که از من هم متعصب تر است و هنگام باخت استقلال گریه می کند. بالاخره هر کسی تیمی را دوست دارد و این مورد دلی است.

تگ ها


رضا آذری