آذری: جذب شکاری ممکن است پرسپولیس را محروم کند

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که قبلا در فضای مجازی به پرسپولیسی‌ها هشدار داده بود حالا رسما اعلام کرد که جذب رضا شکاری ممکن است پرسپولیس را با محرومیت روبرو کند....

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که قبلا در فضای مجازی به پرسپولیسی‌ها هشدار داده بود حالا رسما اعلام کرد که جذب رضا شکاری ممکن است پرسپولیس را با محرومیت روبرو کند.

با توجه به قطعی‌شدن انتقال شکاری از روبین‌کازان به پرسپولیس، اما موانعی در سر راه قرار دارند که ممکن پرسپولیس را به دردسر بیندازد.
به گزارش مدال، سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان یکی از افرادی است که نسبت به عقد قرارداد شکاری و پرسپولیس شاکی است. او معتقد استقلال در سال‌های گذشته انتقال آذری به روسیه نیز غیرقانونی و بدون رضایت آنها بوده است.
او در مصاحبه‌ای عنوان کرد: صحبت‌هایی که در فضای مجازی داشتم، به هیچ وجه در جهت تقابل با پرسپولیس نبود، بلکه با توجه به تجربه‌ای که دارم، اطلاعاتی که از ماجرای روند کاری که با رضا شکاری در باشگاه ذوب‌آهن در دستمان است و همچنین جدایی او از تیم و طرح شکایتی که داشتیم، آن حرف‌ها را گفتم تا فقط به‌عنوان یک نظر مشورتی موضوع را اعلام کنم تا اگر بعدا احیاناً حکمی دادند و این بازیکن با محرومیت مواجه شد، هواداران و باشگاه پرسپولیس از دست ذوب‌آهن ناراحت نباشند.
وی افزود: از باشگاه‌های روبین کازان و روستوف شکایت داریم و در فیفا اقامه دعوا کردیم؛ نزدیک دو، سه سال است که دادرسی‌های این پرونده را پیگیری می‌کنیم و تا پایان قضیه خواهیم رفت؛ بحثی که دیروز مطرح شد، صرفا برای این بود که پرسپولیس دوباره دچار مشکلاتی از دست آنچه درخصوص مهدی طارمی افتاد، نشود و اینطور نباشد بازیکنی که روی آن حساب می‌کنند، نتواند از سرویسی که باید آن بازیکن بدهد، بهره‌مند شود.
آذری اضافه کرد: همانطور که گفتم تا آخر این ماجرا را خواهیم رفت و به دنبال احقاق حق خودمان هستیم چون فکر می‌کنیم حق‌مان در انتقال‌هایی که رضا شکاری داشته، تضییع شده است؛ البته قصد ما ضربه زدن به بازیکن نیست چون شکاری دست پرورده باشگاه ذوب‌آهن است و درخشش او در هر جایی ما را سربلند می‌کند، اما نمی‌شود از حقی که فکر می‌کنیم بر گردن ما است، بگذریم.

بیشتر بخوانید:

مانع بزرگ بر سر راه پرسپولیسی شدن شکاری

تگ ها


عملکردرضاشکاری شکاری پرسپولیس قرارداد رضا شکاری رضا شکاری پرسپولیس