آذری در اهواز ماندنی شد

پس از جلسه ای که عصر امروز میان مدیران شرکت فولاد و هیئت مدیره باشگاه فولاد و سعید آذری برگزار شد، حضور او در سپاهان منتفی شد....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که مدیران شرکت فولاد مبارکه سپاهان مذاکرات مثبتی با سعید آذری برای حضور در رأس باشگاه سپاهان انجام داده بودند و گمانه زنی های زیادی درباره این موضوع در محافل فوتبالی اصفهان ایجاد شده بود، پس از جلسه ای که عصر امروز برگزار شد، تحقق این موضوع در هاله ای از ابهام قرار گرفت.


در این جلسه که با حضور سعید آذری، مدیرعامل شرکت فولاد و اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان حضور داشتند، قرار بر این شده تا آذری به قرارداد باقی مانده یکساله اش با باشگاه خوزستانی پایبند باشد و لیگ بیستم به عنوان مدیرعامل فولاد خوزستان به کارش ادامه دهد.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که مدیران شرکت فولاد مبارکه امیدوار به حضور آذری به عنوان مدیرعامل تیم بودند و حالا بار دیگر شرایط در اصفهان برای انتخاب مدیرعامل سپاهان پیچیده خواهد شد.

آذری که در ابتدای سال جاری از ذوب آهن جدا شد و به فوتبال خوزستان پیوست، در هفته پایانی در حالی موفق به کسب سهمیه آسیایی با تیم فوتبال باشگاه شد که تیم فوتبال ذوب آهن به شدت در معرض سقوط قرار گرفته بود ولی در نهایت این پارس جنوبی جم بود که مسافر لیگ یک شد.

تگ ها


فولاد خوزستان فولادمبارکه سپاهان سعید آذری