آذری: در مشهد قهرمان می‌شویم

مدیرعامل فولاد در مجموعه باشگاه حاضر شد و علاوه بر تشکیل جلسه با مدیرعامل باشگاه با اعضای تیم به گفتگو پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهندس علی قلعه نوی با حضور در سالن کنفرانس ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان دقایقی با کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان فولاد به گفتگو نشست و اظهار داشت: هدف از برگزاری این دیدار این بود که از نزدیک در خدمت مدیرعامل، آقای نکونام و سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم باشیم. همانگونه که می دانید این روزها شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و بنگاه های اقتصادی کاملاً واضح و مشخص است، ولی با این حال قصد تمامی مسئولین شرکت و هیات مدیره حمایت از مجموعه باشگاه است.

قلعه نوی در ادامه گفت: آنچه مشخص است در فولاد از کادر مدیریتی و فنی کاملاً حرفه ای و مجرب برخوردار هستیم و همه بر این موضوع واقف هستند اما با این حال مجموعه کارکنان فولاد، هیات مدیره محترم شرکت و سهامداران عمده همه از باشگاه فولاد خوزستان انتظاراتی دارند و امیدواریم که انشاالله با قهرمانی و با یک جایگاه خوب خوشحالی را برای آنها به ارمغان بیاوریم.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان همچنین در ادامه افزود: ما شرایط فوتبال را درک میکنیم و به تلاش های کادر فنی و بازیکنان تیم واقف هستیم و به آنها ایمان داریم. با توجه به هفته های ابتدایی لیگ و نزدیک بودن امتیاز تیم ها، فولاد هم شرایط خوبی دارد، اما با تمام این تفاسیر دوست داریم که جایگاه فولاد خوزستان بهتر از قبل بوده و در پلی آف آسیا و رقابت های پیش رو نماینده ای شایسته برای استان خوزستان و ایران باشد.

در ادامه این جلسه دکتر سعید آذری ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و حمایت‌های مهندس علی محمدی و کلیه کارگران، مدیران و معاونین و اعضای هیأت مدیره شرکت فولاد و هواداران خون گرم با عرض خیر مقدم به مدیرعامل شرکت، اظهار داشت: مجموعه باشگاه فولاد خوزستان به جد یکی از برترین ها در سطح کشور است و شرایطی بسیار حرفه ای دارد و خیلی خوشحالیم که در محضر یک مدیرعامل با سابقه فعالیت های ورزشی در راس هلدینگ فولاد خوزستان هستیم که در زمینه فوتبال نیز دیدگاه هایی سازنده و حمایتی دارند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه افزود: فولاد در فصل گشته سال سختی را پشت سر گذاشت ولی موفق شد سهمیه آسیایی را کسب کند و بر سکوی سوم قرار بگیرد. امسال انتظارات به گونه ای دیگر است؛ در فصل گذشته حضور در جمع ۵ تیم بالای جدول عملکرد قابل قبولی بود، اما همانگونه که عنوان شد همه جایگاه بالاتری می خواهند.

آذری در پایان گفت: لیگ امسال رقابت سختی بین تیم ها شکل گرفته است و نزدیک بودن امتیازها تا هفته هشتم گواه این موضوع است اما اطمینان دارم که علیرغم همه حساسیت ها و رقابت سنگین تیم ها، با جدیت و همدلی که در مجموعه تیم شکل گرفته برای رسیدن به بهترین عنوان و قهرمانی فولاد در لیگ و بالابردن جام قهرمانی تلاش می کنیم و انشاالله هفته پایانی در شهر مقدس مشهد و در جوار حرم مطهر آقا امام رضا (ع) جام را بالای سر می بریم.

در ادامه این برنامه، مهندس علی قلعه نوی از بخش های مختلف مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و پروژه های توسعه ای آن بازدید کرد.

بیشتر بخوانید:

جریمه ۱۰ میلیونی باشگاه تراکتور و محکومیت دستیار نکونام

برای آسیا سه معضل داریم/ امیدوارم علی کریمی در انتخابات شرکت کند

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان سعید آذری فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال