آذری : دولت ورزش را خصوصی کند

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: باتوجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و اهمیت خصوصی سازی، به عنوان یک مدیر ورزشی تنها خواسته ام از دکتر روحانی خصوصی سازی در ورزش است ......

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: باتوجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و اهمیت خصوصی سازی، به عنوان یک مدیر ورزشی تنها خواسته ام از دکتر روحانی خصوصی سازی در ورزش است ...

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: باتوجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و اهمیت خصوصی سازی، به عنوان یک مدیر ورزشی تنها خواسته ام از دکتر روحانی خصوصی سازی در ورزش است.

به گزارش مدال به نقل از سعید آذری در گفت و گو با ایسنا در مورد نقل و انتقالات تیم ذوب آهن و هدف گذاری این باشگاه اظهار کرد: از این هفته وارد بازار نقل و انتقالات می شویم. هدف اول ما نگه داشتن بازیکنان تیم خودمان است تا بتوانیم شاکله تیمی را حفظ کنیم.

وی در مورد مجتبی حسینی، سرمربی فصل گذشته این باشگاه خاطرنشان کرد: ایشان برنامه های خود را به ما ارایه کرده اند و تا هفته آینده به جمع بندی خواهیم رسید تا بتوانیم تصمیم خود را بگیریم. در حال حاضر غیر از حسینی با هیچ شخص دیگری بابت هدایت تیم ذوب آهن صحبت نکرده ایم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در رابطه با بودجه مورد نظر این باشگاه برای سال ۹۶ تصریح کرد: برنامه بودجه را به مجمع کارخانه تقدیم کرده ایم و مجمع کارخانه در این مورد تصمیم می گیرد. سعی کردیم بودجه امسال افزایشی نداشته باشد و تقریباً به میزان بودجه سال گذشته است.

آذری در پاسخ به این سؤال که مطالبات شما به عنوان مدیرعامل یک باشگاه ورزشی از رییس جمهوری چیست، گفت: من در سیاست دخالت نمی کنم و حیطه مسئولیتم ورزش است، اما تنها خواسته ای که از رییس جمهور دارم این است که با توجه به اصل ۴۴ قانون اساسی و اهمیت خصوصی سازی، خصوصی سازی در ورزش به خوبی اجرا شود.