آذری: ذوب آهن را نماینده ایران معرفی نکردند

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: رفتار غیرحرفهای AFC و مسئولان صدا و سیما در قبال باشگاه ذوب آهن ایران تعجببرانگیز است ......

مدیرعامل باشگاه ذوب آ‌هن گفت: رفتار غیرحرفه‌ای AFC و مسئولان صدا و سیما در قبال باشگاه ذوب آهن ایران تعجب‌برانگیز است.

 

به گزارش مدال سعید آذری، اظهار داشت: برایم عجیب است که روز گذشته در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا نام سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و سایپا به عنوان نماینده  ایران درج شد اما نام باشگاه ذوب آهن نه به عنوان ذوب آهن ایران که به عنوان باشگاه ذوب آهن اصفهان معرفی شد که این رفتار غیرحرفه‌ای AFC باعثتعجب است و ما نسبت به این مساله به شدت به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خواهیم کرد زیرا نام باشگاه ذوب آهن را جدا از سه نماینده دیگر کشورمان در این مراسم درج و اعلام کردند. 

آذری با اشاره به تکرار همین رفتار در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: برایم عجیب است که رسانه ملی نیز نام ذوب آهن اصفهان را به جای ذوب آهن ایران در اخبار خود درج و اعلام کرد. فصل گذشته نیز صدا و سیما چنین رفتاری را در قبال ذوب آهن تکرار کرد و ما را به عنوان ذوب آهن اصفهان مقابل استقلال ایران قرار دارد که برای ما تعجب‌آور بود و هست ما افتخار می‌کنیم نماینده یک شهر با فرهنگ و تاریخی در فوتبال آسیا هستیم اما واقعیت این است که ما نماینده ایران عزیز در این مسابقات هستیم و نمی‌دانم چرا چنین رفتارهایی در قبال ذوب آهن انجام می‌شود. 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال