آذری:فردا موعد چک دوم تبریزی است/استقلال در بحث حقوقی حرفه‌ای نیست

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت که این تیم برای شکست دادن الغرافه با تمام وجود در زمین مسابقه مبارزه خواهد کرد....

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت که این تیم برای شکست دادن الغرافه با تمام وجود در زمین مسابقه مبارزه خواهد کرد.

به گزارش مدال،سعید آذری در خصوص شرایط فعلی ذوب‌آهن بعد از پیروزی برابر الکویت گفت: بازی با الکویت خیلی سخت بود ولی نکته امیدوارکننده این بود که بعد از چند هفته در یک بازی مهم به برد رسیدیم. تیم ما نشان داد که توان ایستادگی کردن در برابر سختی‌ها و انتقادها را دارد. این برد روحیه بخش بود. ما تیمی را شکست دادیم که 2 بار قهرمانAFC کاپ شده، قهرمان لیگ کویت است و در 36 بازی هم شکست نخورده بود. آنها تیم با کلاسی بودند ولی خدا را شکر که با درایت و آنالیز خوب منصوریان و دیگر اعضای کادر فنی و همچنین تلاش بازیکنان توانستیم این بازی سخت را با برد پشت‌سر بگذاریم.

وی با اشاره به دیدار روز سه شنبه تیمش با الغرافه قطر عنوان کرد: بازی با الغرافه یک داستان دیگر است، آنها در کشور خودشان بازی می‌کنند و بازیکنان خوبی استخدام کرده‌اند که می‌توان به مهدی طارمی مهاجم توانمند ایرانی اشاره کرد. این بازی یکی از سخت‌ترین بازی‌های بین‌المللی ما است ولی نقطه قوت ما مبارزه کردن تا آخرین لحظه است. نتیجه در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما با تمام وجود برای پیروزی برابر الغرافه مبارزه خواهیم کرد. متاسفانه محمدرضا خلعتبری را از دست داده‌ایم ولی بچه‌ها تلاش می‌کنند تا در قطر به پیروزی برسیم.

باشگاه ذوب‌آهن برای نقد شدن چک انتقال مرتضی تبریزی به باشگاه استقلال، چالش‌هایی را با مسئولان این باشگاه پیدا کرد. مسئولان ذوب‌آهن بعد از مدت‌ها که موفق به مذاکره با مسئولان استقلال نشدند، در نهایت با اسپانسر باشگاه مبادله‌ای انجام دادند، آذری در خصوص این موضوع گفت: هیچ وقت دوست نداشتیم مانع از پیشرفت کسی شویم، درست است که مسئولان استقلال در بحث حقوقی زرنگ هستند ولی در این زمینه حرفه‌ای عمل نکردند. تلاش ما برای مذاکره با مسئولان استقلال نتیجه نداد و بنده آخرین بار 4 ماه پیش صدای آقای فتحی را شنیدم. در نهایت با اسپانسر مذاکره کردیم و چک 900 میلیونی با چند چک مبادله شد. چک اول با یک هفته تاخیر نقد شد. موعد چک دوم فردا و موعد چک سوم هم هفتم اسفندماه است.