Banner

آذری: فولاد امکانات بسیار خوبی دارد/ باید قهرمان آسیا شویم

سعید آذری مدیرعامل جدید فولاد خوزستان پس از حضور در تمرینات این تیم در خصوص امکانات این باشگاه و اهداف پیش‌رو صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری امشب با حضور در تمرین تیم فوتبال فولاد خوزستان، اظهارکرد: مایه افتخار است که در خدمت مجموعه بزرگ فولاد خوزستان هستم. فولاد، تیم ریشه دار و فوق العاده با امکانات بسیار خوب است.
وی ادامه داد: فولاد در بحث امکانات از ذوب آهن که من در گذشته مدیرعامل آن نیز بوده ام، جلوتر است. باتوجه به امکاناتی که دیدم، فوتبالیستی که به فولاد می آید باید با ذهنیت قهرمانی آسیا کار کند.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خطاب به بازیکنان این تیم، گفت: قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را از سر خود بیرون کنید. فولاد باید قهرمان آسیا شود. با هدایت کادرفنی و جواد نکونام که کاپیتان سابق تیم ملی است باید به فکر قهرمانی آسیا باشیم. این که بخواهیم به قهرمانی لیگ و جام حذفی نگاه کنیم نگاه به افق پایین است  و به همین ها نیز نخواهیم رسید.

بیشتر بخوانید:

آذری رسما مدیرعامل فولاد خوزستان شد

تگ ها


سعید آذری فولاد خوستان مدیر عامل فولادخوزستان لیگ برتر فوتبال ایران جواد نکونام لیگ قهرمانان آسیا فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال