آذری: مدیرعامل کارخانه، توجه ویژه ای به تیم دارد

مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن و مدیران ارشد کارخانه عصر دیروز در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر حضور یافتند ......

مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن و مدیران ارشد کارخانه عصر دیروز در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر حضور یافتند.

 

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، یزدی زاده مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و مدیران ارشد کارخانه عصر دیروز در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر  حضور یافت و از پروژهای در حال اجرای ورزشگاه نیز بازدید نمود.

یزدی زاده با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج  گفت: من به عشق، نام بزرگ ذوب آهن و تک تک شما بازیکنان و آذری و منصوریان در اینجا حضور یافتم.

فعالیت شما در راندمان و کار پرسنل زحمتکش کارخانه تاثیر دارد. مطمئنا با حضور منصوریان و مجموعه باشگاه و هیات مدیره باشگاه، تیم می تواند نتایج خوبی رقم بزند. سه اصل برای ما مهم است  اخلاق مداری، بازی خوب و  برد تیم. من همه ورزشکاران رشته های مختلف باشگاه را مثل فرزندان خودم می دانم هواداران سرمایه های ارزشمند باشگاه هستند و به عشق شما به ورزشگاه می ایند دل انها و مردم اصفهان راشاد کنید آنها یار دوازدهم تیم هستند. من تمام بازیهای ذوب آهن را سعی میکنم ببینم نام ذوب آهن نام بزرگی است و خط مقدم صنعت کشور است ذوب آهن مادر بسیاری از صنایع دیگراست و هر اتفاقی در باشگاه بیفتد عکس العمل آن در کارخانه و پرسنل و راندمان کاری آنها مشهود است

من از تلاش مجموعه باشگاه و هیات مدیره و همه تیم های باشگاه برای سر بلندی نام ذوب آهن تشکر می کنم.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه هم ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج از حضور جناب یزدی زاده در جمع ورزشکاران باشگاه و تیم فوتبال ذوب آهن تشکر کرد و حضور ایشان را نوید بخش روزهای خوب برای باشگاه و تیم فوتبال و همه تیم های باشگاه دانست. آذری افزود: وقتی جناب یزدی زاده درپایان یک روز پر مشغله در باشگاه ذوب آهن حضور می‌یابد، نشان از توجه ویژه ایشان به باشگاه است.

در پایان سعید آذری از تلاشهای هیات مدیره باشگاه، حراست شرکت سهامی ذوب آهن و کلیه مدیران و پرسنل زحمتکش کارخانه و هواداران ذوب آهن تشکر و قدردانی نمود.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال