آذری: میزبانی از استقلال حق ما است

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: میزبانی از استقلال در اهواز حق ما است و در جلسه روز گذشته شورای تأمین خوزستان هم بر این موضوع تأکید شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سعید آذری درباره اظهارات روز گذشته سعید رمضانی سرپرست استقلال مبنی بر مشخص نبودن مکان بازی با تیم فولاد گفت: این موضوع را باید از محمد علوی سرپرست تیم ما سؤال کنید. من این مصاحبه را خواندم و باید بگویم حقمان است که در اهواز میزبان باشیم. اتفاقاً روز گذشته جلسه‌ ستاد شورای تأمین استان خوزستان با حضور آقای نجفی برگزار و در این جلسه تأکید شد که تیم‌های خوزستانی در زمین خودشان میزبان مسابقات باشند؛ این حق استان است نه حق باشگاه.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره احتمال برگزاری بازی‌های نفت مسجد سلیمان در استادیوم اختصاصی فولاد تصریح کرد: ما بر اساس رسالت اجتماعی کارخانه و باشگاه فولاد، این پیشنهاد را مطرح کردیم. مدیرعامل باشگاه نفت و فرماندار مسجد سلیمان هم روز گذشته در جلسه حضور داشته‌اند و از این طرح ما استقبال کردند ولی هنوز نهایی نشده است. راه برای همکاری با باشگاه‌های خوزستانی باز است.

آذری در بخش دیگری از گفت‌وگویش درباره بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالاتی فولاد به دلیل بدهی به دو بازیکن برزیلی اظهار کرد: روز گذشته با وکیل این دو بازیکن برزیلی صحبت کردیم و مقرر شد یک شماره‌حساب معتبر و قابل دسترس در اختیار ما بگذارند. فکر می‌کنم ظرف یکی، دو هفته آینده پول این بازیکنان به حسابشان می‌رود. خوشبختانه با درایت آقای محمدی مدیرعامل شرکت فولاد و اعضای هیئت مدیره، این تهدید رفع می‌شود. پول این دو بازیکن را هم مثل مبلغ خرید آیاندا پاتوسی دو ساعته و قانونی به حسابشان واریز می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکل پاتوسی بازیکن آفریقایی برای بازگشت به ایران برطرف شده است؟ تأکید کرد: متأسفانه ورزشکاران آفریقایی برای سفر و بازگشت به ایران دچار معضل هستند. یکی از باشگاه‌های ایرانی پیشنهاد داده بود که برای بازگرداندن مربی خود از اروپا، پرواز چارتر می‌فرستد ولی ما توان مالی گرفتن چارتر را نداریم. این صحبت‌ها را هم اگر انجام می‌دهم به این خاطر است که بگویم تمام پیش‌بینی‌ها را برای بازگشت پاتوسی انجام دادیم تا خدایی ناکرده حرف و حدیث احتمالی درباره این بازیکن و دیدار با استقلال ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید:

واکنش آذری به حواشی حکم فیفا

رمضانی: هنوز مکان بازی با فولاد اعلام نشده

 

 

 

تگ ها


سعید آذری آیاندا پاتوسی سعید رمضانی تیم فوتبال فولاد خوزستان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال