آذری: نمی‌گذارم کسی از فولاد سو استفاده کند

مدیرعامل فولاد خوزستان با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت به حواشی پیرامون درخواست برای تعطیلی مسابقات واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر باشگاه های مختلفی نسبت به برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهار نظر کرده و حتی تعدادی از باشگاه با سازمان لیگ در این ارتباط مکاتباتی داشتند. موضوعی که با توجه به تضاد در خواسته باشگاه ها-برخی خواهان تعطیلی و برخی خواهان ادامه مسابقات هستند- تبدیل به یک ماجرای چالش برانگیز شده و در روزهای گذشته شاهد کنش و واکنش های متفاوتی در رابطه با آن بوده ایم. سعید آذری مدیرعامل فولادخوزستان امروز با انتشار پستی در این ارتباط نوشت:"از حق فولاد تا آخرین لحظه دفاع میکنم. یکی از این شیوه های دفایی تکذیب خبرهای فیک هست. بنده هفته قبل عرض کردم حق هر تیمی هست که به شرایط خودش فکر کند. فردی که که فکر میکند بسیار با هوش است با خبر سازی و مصاحبه سازی در صدد بود که محتوی صحبتهای من را به گونه ای دیگر منعکس کند."


او ادامه می دهد:"  باز هم میگویم، تمامی تیمهای حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته اول و دوم طبیعی است که نگران وضعیت نهایی خود باشند، چه آنان که در صدر جداول این لیگها قرار دارند و چه آنها که برای بقا میجنگند و چه آنها که برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا شانس دارند. هر کس میتواند در نهایت احترام از حق تیمش دفاع کند و کسی حق این را ندارد که بر عقاید دیگران خدشه وارد کند. تهیه کنندگان اخبار فیک تمامی تلاششان این است که با ایجاد هجمه رسانه ای به اهداف دیگری برسند."


آذری همچنین نوشته است:" من هم با هوشیاری این اخبار را تکذیب میکنم، تجزیه و تحلیلش با مخاطب است. من فقط از منافع تیم خودمان فولاد دفاع میکنم و اجازه نمیدهم کسی برای رسیدن به اهداف خودش فولاد را بازیچه قرار دهد. بارها گفته ام که تعلق به هیچ رنگ و تیمی به جز آن تیمی که در آن مدیریت میکنم ندارم و نمی گذارم کسی از فولاد سو استفاده کند. ویوا فولاد."

بیشتر بخوانید:
سردار آزمون و پاسخ به علاقه ناپل
پاتوسی: لطفا کمک کنید باید به محل کارم برگردم
تونی اولیویرا: فغانی را هرگز نمیبخشم و فراموش نمی‌کنم! 

تگ ها


فولاد خوزستان سعید آذری فوتبال ایران فولاد فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال