آذری: وضعیت دیشب فولاد آره‌نا تعجب‌برانگیز بود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به وضعیت نامناسب چمن ورزشگاه فولاد آره‌نا انتقاد کرد و از برخورد با مقصران خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از اتفاقات غیرمنتظره تقابل حساس شب گذشته فولاد خوزستان و گل‌گهر سیرجان، زردی چمن ورزشگاه فولاد آره‌نا بود که در بازی‌های گذشته فولاد کیفیت بسیار مناسبی داشت اما حالا در اولین بازی شاگردان نکونام بعد از بازی‌های آسیایی، به شکل غیرمنتظره‌ای تغییر وضعیت داده بود.

سعید آذری مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به این اتفاق گفت: زمانی که همراه تیم در عربستان بودم، مرتب وضعیت چمن را کنترل می‌کردیم. چمن تا ۱۰ روز پیش مشکلی نداشت و واقعاً تعجب برانگیز بود که چرا به این حال و روز افتاده است. مدیر و معاون مجموعه ورزشی باید پاسخگو باشند و امروز هم جلسه‌ای خواهیم داشت.

آذری به مهر گفت : این برای بار دوم است که چمن به این شکل در می‌آید. با مسئولان و مقصران به شدت برخورد می‌شود. ۱۰، ۱۱ روز پیش وضعیت چمن بسیار عالی بود. امسال یکسری ترمیم‌ها هم روی چمن انجام دادیم و اینکه چمن به این صورت زرد و خراب شود، واقعاً هنر خاصی می‌خواهد! باید ببینیم چه چیزی پشت قضیه است؛ آیا تعمدی بوده یا عدم تخصص؟ آدم‌هایی که مسئول چمن هستند، سالهاست اینجا کار می‌کنند. آنها در کارشان تخصص دارند و با شرایط آب و هوایی آشنا هستند.

تگ ها


سعید آذری فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال