آرامش استقلال برایم مهم‌تر است/طباطبایی: فعلا پاسخ باشگاه را نمی دهم

دروازه‌بان پیشین استقلال در واکنش به انتقادهای این باشگاه پس از دیدارش با استراماچونی توضیحاتی ارایه کرد....

به گزارش مدال، هادی طباطبایی در خصوص بازی استقلال برابر نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی حساسی است چرا که برتری استقلال در دیدار با نفت مسجد سلیمان می تواند در نتیجه این تیم برای دربی هم تاثیر گذار شود. به اعتقاد من بچه های ما این توانایی را دارند که در بازی فردا برنده باشند و با آمادگی و انگیزه بیشتر در دربی به میدان بروند.

طباطبایی در خصوص اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ روی سکوها در دربی گفت: همه جای دنیا این کار را می کنند و ما هم که ادعای حرفه ای بودن داریم باید این کار را انجام دهیم اما به هر حال باید زیر ساخت های آن فراهم باشد تا بتوان این مسئله را اجرا کرد. هواداران استقلال ۹۰ هزار تا که نه، ۹۰۰ هزار نفر هم می توانند به استادیوم بیایند و از تیم شان حمایت کنند اما شرط اول این است که زیر ساخت های لازم را هم در این زمینه مهیا کنند.

پیشکسوت استقلال در خصوص پست تخریبی باشگاه استقلال علیه او اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس استقلال قبل از دربی جواب آن‌ها را فعلا نمی دهم اما قطعا در روزهای آینده پاسخی خواهم داشت. در حال حاضر آرامش استقلال برایم از هر چیز مهم‌تر است. اما قضاوت با هواداران، که حواشی بیشتر از داخل باشگاه استقلال به بیرون می‌آید یا از خارج باشگاه؟

 

بیشتر بخوانید:

دربی 90 درگیر جنگ سرد استقلال و پرسپولیس!

شروع لیگ عمان بدون یک دقیقه تاخیر/لیگ ایران درگیر 90 به 10 دربی!

تگ ها


باشگاه استقلال دروازه بان پیشین استقلال پیشکسوت استقلال هادی طباطبایی دربی دربی 90 استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال