آرامش و لبخند به صورت ژنرال بازگشت (عکس)

پس از سه هفته ناکامی در لیگ برتر شاگردان امیر قلعه‌نویی موفق شدند در خانه از سد قعرنشین لیگ بگذرند و به کورس رقابت مدعیان نزدیک شوند....

به گزارش "ورزش سه" پس از شکست مقابل پرسپولیس و سپاهان و البته توقف مقابل مس رفسنجان در لیگ برتر و پیروزی مقابل مس کرمان در جام حذفی، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان پس از استراحتی حدود یک ماهه امروز در لیگ برتر به میدان رفت؛ شاگردان امیر قلعه‌نویی که دیدار هفته هجدهم‌شان به دلیل حضور فولاد در آسیا لغو شده بود، امروز در خانه از ماشین‌سازی بحران‌زده میزبانی کردند.

بازی برخلاف تصورات با گلزنی محمد ابراهیمی برای ماشین‌سازی آغاز شد اما در ادامه یونس شاکری عصای دست ژنرال شد و با هت‌تریک خود کامبکی درخشان را در ورزشگاه خانگی گل‌گهر رقم زد تا پس از تعطیلاتی ۲۵ روزه، شاگردان قلعه‌نویی با برتری ۳ بر ۱ کار خود را در لیگ برتر آغاز کنند و به استقبال دیدار با پیکان بروند.

با این پیروزی، گل‌گهر با ۲۶ امتیاز از ۱۸ مسابقه در جایگاه هفتم جدول قرار گرفت و آن‌ها تنها یک امتیاز با جایگاه چهارم جدول فاصله دارند و می‌توانند با پیروزی در دیدار معوقه با فولاد خود را رسما بار دیگر وارد کورس رقابت مدعیان کنند و برای رسیدن به سهمیه آسیایی تلاش کنند.

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی