آرایش تیمی پرسپولیس برای بازی مقابل ماشین‌سازی

گابریل کالدرون همچون دربی با روش 2-4-4 و با دو مهاجم تیمش را آرایش داده است. او نسبت به بازی با سپاهان نیز تغییراتی را در ترکیب تیمش اعمال کرده است....

گابریل کالدرون همچون دربی با روش 2-4-4 و با دو مهاجم تیمش را آرایش داده است. او نسبت به بازی با سپاهان نیز تغییراتی را در ترکیب تیمش اعمال کرده است.

به گزارش مدال، کالدرون در خط دفاع از شیری و نادری به عنوان دفاع راست و چپ استفاده کرده است، در حالی که سیستم بازی پرسپولیس در بازی با سپاهان 1-4-1-4 بود و نعمتی و انصاری مدافعان کناری  تیم بودند. علاوه بر این به نورالهی هم استراحت داده شده و ربیعخواه هافبک دفاعی تیم است. در این بازی اگر رسن به موازات و کنار دست ربیع خواه  بازی کند روش بازی  چهار چهار دو خطی خواهد بود اما احتمالا کالدرون همچون دربی از روش لوزی بهره می برد و رسن جلوتر از ربیع خواه بازی خواهد کرد. 

ترابی و امیری وینگر های پرسپولیس هستند و در شرایطی که به علیپور استراحت داده شده، جونیور و عبدی زوج خط حمله سرخ ها هستند. 

در این بازی نوع عملکرد هافبک ها با توجه به نیمکت نشینی نورالهی مهم است و سرخ ها باید تلاش کنند که وسط زمین را از دست ندهند و این منوط است به نوع عملکرد چهار هافبک پرسپولیس به شرطی که  مشکل گلزنی نداشته باشد و میانه میدان را هم در اختیار گرفته و حریف را دست کم نگیرد. آنها باید مراقب  عناصر تهاجمی و زهر دار حریف همچون ثاقبی، آل کثیر و سانتوس باشند، تا در این صورت بتوانند تیم برنده این میدان باشند و در جام شگفتی ها مقهور تیم خطیبی که بعد از باخت شش گله با برد چهار بر دو مقابل بوشهری ها از بحران خارج شد نشوند .

اخبار مرتبط:

ترکیب نهایی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی در جام حذفی

تگ ها


آرایش تیمی پرسپولیس بررسی ترکیب پرسپولیس آنالیز پرسپولیس پرسپولیس ماشین سازی جام حذفی فوتبال