آرایش هجومی مس حفظ می‌شود؟

شاگردان محمد ربیعی در تلاش هستند بازی خانگی برابر آلومینیوم را با پیروزی پشت سر بگذارند....

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان در شرایطی به استقبال بازی امروز مقابل آلومینیوم اراک می‌رود که در دیدار اخیرش در جام حذفی نمایش شایسته و خوبی برابر سپاهان ارائه کرد و حملات خطرناک‌تر و پرتعدادتر نسبت به رقیب خود داشت که همین اتفاق احتمالا آرایش هجومی آنها  را حفظ می‌کند.

مس رفسنجان مثل بیشتر مسابقات این فصل، در دیدار با سپاهان هم از فراز امامعلی و محمد قاضی در خط حمله بهره می‌برد، اما به نسبت مسابقات قبل علیرضا نقی‌زاده را به‌عنوان هافبک هجومی به پشت سر دو مهاجم تیم اضافه کرده بود تا بتواند با استفاده از تکنیک این بازیکن از دفاع سپاهان عبور کند.

علیرضا نقی‌زاده پس از نمایش موثر در هفته‌های اخیر لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن، استقلال و گل‌گهر و به ثمر رساندن یک گل و خلق موقعیت‌های خطرناک، در دیدار گذشته تیمش در جام حذفی از ابتدا برابر سپاهان به میدان رفت و مقابل تیم سابق خود هم سه فرصت جدی برای هم‌تیمی‌هایش به وجود آورد و یک شوت هم به سمت دروازه طلایی پوشان اصفهان زد.

با توجه به نمایش خوبی که مس رفسنجان در دیدار اخیرش برابر سپاهان داشت، احتمالا محمد ربیعی آرایش هجومی خود را تغییر نخواهد داد و پشت سر محمد قاضی و فراز امامعلی که دو مهاجم او هستند، از علیرضا نقی‌زاده نیز پشت سر آنها استفاده می‌کند تا با بهره‌گیری از سرعت و قدرت پا به توپ این بازیکن روی دروازه آلومینیوم خطرساز شود.

تگ ها


مس رفسنجان