آرای جدید کمیته انضباطی اعلام شد

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتری صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، آرا خود در خصوص چند تیم لیگ برتری را صادر کرد که طی آن، رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم خود محروم شد.


مشروح آرا صادر شده به قرار ذیل است:


*دیدار تیم های سایپا تهران و نساجی مازندران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر برگزار شد که تیم سایپا به خاطر سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ ۶ اخطار از سوی داور، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


*تیم ذوب آهن اصفهان در دیدار برابر پیکان در هفته سوم به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ ۵ اخطار از سوی داور به به پرداخت ۹۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


*دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه و استقلال خوزستان از سری رقابتهای لیگ دسته اول روز نهم آذرماه برگزار شد که از سوی علی کیانی،بازیکن تیم استقلال تخلفاتی نظیر فحاشی رکیک و ایراد ضرب عمدی نسبت به بازیکن تیم مقابل صورت گرفت. وی با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است.


*وحید محمدزاده، بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل اعتراض به داوری پس از اخراجش در دیدار برابر ماشین سازی ، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


*دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و سایپا تهران در هفته دوم در حالی برگزار شد که به دلیل حضور چند تماشاگر از تیم نفت مسجد سلیمان و فحاشی به بازیکن تیم مقابل، تیم نفت مسجد سلیمان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


همچنین سید مجید حسینی، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل استنکاف از اجرای حکم محرومیت به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


*رحمان رضایی، سرمربی تیم ذوب آهن به دلیل نشر اکاذیب و افترا نسبت به مقامات رسمی برگزار کننده مسابقه و داوران ، با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است و جهت ادای پاره ای از توضیحات باید روز۲۴ آذرماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان کمیته انضباطی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال