آرتتا: آرسنال باید همیشه در لیگ قهرمانان حاضر باشد

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال مدعی شد این تیم همیشه باید در رقابت های اروپایی حاضر باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، توپچی ها که در دو بازی اخیر در لیگ برتر موفق به کسب پیروزی شده اند، در حال حاضر در رتبه هفتم جدول قرار گرفته اند و شانس چندانی برای صعود به لیگ قهرمانان ندارند. میکل آرتتا نیز این موضوع را تایید کرد و مدعی شد با توجه به زمان کم باقیمانده تا پایان فصل، دیگر اختیار حضور در اروپا در دستان آنها نیست.

میکل آرتتا گفت: "واضح است که صعود به لیگ قهرمانان در دست ما نیست. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که هرچه بیشتر می توانم پیروز شویم و ببینیم چه اتفاقی می افتد، اما در حال حاضر اختیار دست ما نیست. اگر ۱۵ بازی مانده بود شرایط خیلی راحت تر می شد، اما وضعیت فعلی اینگونه است و ما تا آخر تلاش خواهیم کرد.

این باشگاه باید همیشه در اروپا حاضر باشد و در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. اما در حال حاضر رخ دادن این اتفاق به ما بستگی ندارد و تنها چیزی که می توانیم کنترل کنیم نمایش های خودمان است. هرچه بهتر بازی کنیم، شانس بیشتری برای کسب پیروزی داریم.

وقتی بازیکنان آرسنال مقابل ۸۰ هزار نفر بازی می کنند، به ویژه وقتی توپ به آنها نزدیک می شود شرایط بسیار سخت تر است. برخی نیاز به انگیزه، فشار اضافی و شور اشتیاق اضافی برای ارائه عملکرد بهتر دارند و شرایط هر بازیکن کمی متفاوت است."

بیشتر بخوانید:

آرتتا: همه بازیکنان آرسنال باید پیشرفت کنند

آرتتا: در آرسنال همیشه جایی برای اوزیل وجود دارد

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال فوتبال