آرتتا: امیدوارم اوبامیانگ در آرسنال بماند

میکل آرتتا، سرمربی جوات آرسنال اراز امیدواری کرد پیر آمریک اوبامیانگ در این تیم باقی بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرسنال دوران بعد از قرنطینه نمایش چندان خوبی نداشت و دو شکست متوالی مقابل سیتی و برایتون را تجربه کرده بود. اما امشب توپچی ها در خانه موفق شدند با چهار گل نوریچ را مغلوب کنند و از این بحران رهایی یابند. میکل آرتتا بعد از این دیدار در مورد جریان مسابقه و درخشش اوبامیانگ صحبت کرد.از زمان شکست آرتتا برابر چلسی در اولین بازی به عنوان سرمربی در خانه، آرسنال ۵ بازی از ۶ بازی خانگی اخیر خود را با پیروزی به پایان رسانده است، 

میکل آرتتا گفت: "این بخشی از پروسه ای است که باید انتظار داشته باشیم. بازیکنانم تمایل زیادی به پیشرفت دارند و ما حتی بیشتر آنها را متقاعد کردیم که این مسیر درست است. ما نباید هیچ شانسی به حریف بدهیم و من واقعا از درک بالای تیمم در جریان بازی خوشحالم.

من سبک بازی دنی سبایوس را خیلی دوست دارم. او شخصیت مهمی محسوب می شود و برای ما این استمرار را فراهم می کند تا بدون توپ نیز بازی کنیم. عملکرد سباسوس خیلی بهبود یافته است.

تمدید قرارداد اوبامیانگ؟ من این موضوع را به مدیران باشگاه واگذار می کنم. خود اوبامینگ به طور کامل نظرات من نسبت به خودش، پروژه ای که می خواهم بسازم و تمایلم به ماندن او را می داند. من مثبت هستم و مثبت هم خواهم ماند، اما باید در همه چیز پیشرفت حاصل شود. سبک کاری اوبامیانگ باعث می شود او هر روز بهتر شود و امیدوارم او برای مدتی طولانی در آرسنال بماند."

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ میکل آرتتا آرسنال فوتبال جهان پیر امریک اوبامیانگ میکل آرتتا آرسنال فوتبال