آرتتا برای تقویت آرسنال دست به کار شد

بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی مسئولان باشگاه آرسنال با توجه به درخواست میکل آرتتا احتمالاً در زمستان ویلیام سالیبا مدافع خود را که به صورت قرضی در تیم سن‌اتین فرانسه توپ می‌زند را به امارات بازمی‌گردانند....

به گزارش مدال، باشگاه آرسنال در تابستان با پرداخت 27 میلیون پوند «ویلیام سالیبا» مدافع 18 ساله فرانسوی تیم سن‌اتین را به خدمت گرفت و در همان زمان او را برای یک فصل دیگر به باشگاهش قرض داد. حالا اما بر اساس گمانه‌زنی‌ها در رسانه‌های انگلیسی، «میکل آرتتا» با توجه به مشکلات توپچی‌های لندن در خط دفاعی از سران این باشگاه خواسته تا سالیبا را به امارات بازگردانند، مدافعی که در این فصل در هفت دیدار در لیگ فرانسه برای تیم خود به میدان رفته است.

توپچی‌ها در خط دفاعی خود با بحران مصدومیت مواجه شده‌اند و در حال حاضر بازیکنانی مانند «هکتور بیرین»، «سئاد کولاشیناچ»، «راب هولدینگ»، «کیران تیرنی» و «سوکراتیس» همگی مصدوم هستند. ضمن اینکه «کالوم چمبرز» نیز در دربی اخیر لندن از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

حالا سران توپچی‌ها به آرتتا اختیار عمل داده‌اند تا در زمستان به ترکیب تیم مدافع اضافه کند. به همین منظور جدا از بازگرداندن سالیبا، جذب «اوپامکانو» مدافع باشگاه لایپزیش هم در صدر فهرست خریدهای تیم آرسنال قرار دارد‌.

بیشتر بخوانید:

آرسنال ستاره خود را باز پس می‌گیرد تا به یک تیم دیگر منتقل کند

تگ ها


ویلیام سالیبا آرسنال توپچی‌های لندن سن اتین اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال