آرتتا: بهانه نمی‌آورم، نتیجه خیلی بدی است

میکل آرتتا سرمربی آرسنال بعد از شکست خانگی مقابل ولوز گفت این نتیجه برای تیمش نتیجه بسیار بدی بوده و قصد ندارد برای شکست بد تیمش بهانه‌تراشی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست ۲-۱ آرسنال مقابل ولوز در دیداری که به میزبانی آرسنال در ورزشگاه امیریتس برگزار شد میکل آرتتا در پایان بازی از این نتیجه به عنوان نتیجه ای بسیار بد یاد کرد. آرسنال حالا بعد از انجام ده بازی در فصل جدید لیگ برتر در رتبه چهاردهم جدول ایستاده است.

میکل آرتتا در پایان بازی گفت: " این یک نتیجه خیلی بد است. ما البته لحظات خوبی هم داشتیم و در نیمه دوم با توجه به اینکه عقب بودیم واکنش خوبی نشان دادیم. تیم ما در این نیمه اشتیاق زیادی نشان داد ولی متاسفانه گلی به ثمر نرسید. من به دنبال بهانه تراشی نیستم. ما باید پیشرفت کنیم".

سرمربی آرسنال در ادامه صحبتهایش گفت: " ولوز در نیمه اول فقط دو شوت در چارچوب داشت که هر دو گل شدند. تیم ما نشان داد سرسختی زیادی دارد و در نیمه دوم این اعتماد را به خودش داشت که برای پیروزی تلاش کند. ما در این نیمه شانسهای زیادی خلق کردیم ولی نتوانستیم گلزنی کنیم. برای پیروزی در مسابقات ما به گلهای بیشتری نیاز داریم. باید به حمایت از بازیکنان ادامه بدهیم. ما در خلق فرصت خوب عمل می کنیم ولی نمی توانیم گل بزنیم. تفاوت بین پیروزی و شکست در یک بازی همین است".

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی آرسنال 1 - ولورهمپتون 2

تمرینات آماده سازی بازیکنان آرسنال/ ویدیو

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال