آرتتا: به خرید حداقل یک بازیکن امیدوارم

میکل آرتتا سرمربی آرسنال می‌گوید همچنان امیدوار است تا روز دوشنبه دست کم یکی از هدف‌های خود در بازار نقل و انتقالات را در اختیار داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میکل آرتتا سرمربی آرسنال می‌گوید تا لحظه آخر از رویای به خدمت گرفتن بازیکنان مد نظرش در نقل و انتقالات تابستانی دست برنخواهد داشت و به همین علت است که پنجره‌های نقل و انتقالات را هیجان انگیز می‌داند.

از حسام عوار ستاره لیون و توماس پارتی ستاره اتلتیکو مادرید به عنوان هدف‌های اصلی آرتتا نام برده می‌شود و حالا آرتتا امیدوار است تا روز دوشنبه دست کم یکی از آنها را در تیمش داشته باشد.

آرتتا در این باره گفت: " نقل و انتقالات برای من خیلی هیجان انگیز است چون بازیکنان ابزاری هستند که من به عنوان مربی به آن نیاز دارم تا بتواند شغلم را به بهترین شکل ممکن انجام دهم. یک مربی می‌تواند در رویایش بازیکنانی که مد نظر دارد را در اختیار داشته باشد و تیمش را با محوریت آنها بسازد و ببیند در واقع چطور می‌تواند از آنها استفاده کند. این بخش مهمی از کار یک مربی است".

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " استادیوم ها و زیرساخت های فیزیکی و زمین های تمرین همه عالی هستند ولی در نهایت آدمها، یعنی بازیکنها و کادر فنی هستند که تیم را می سازند و وظیفه من هر روز مدیریت آنهاست. وظیفه‌ای که از انجام دادنش لذت می برم".

بیشتر بخوانید:

آرسن ونگر: شاید بهتر بود زودتر از آرسنال می‌رفتم

آرتتا: آرسنال هنوز با لیورپول خیلی فاصله دارد

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال